Jump to content

saudio

Bywalec
 • Content Count

  542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

saudio last won the day on November 3 2018

saudio had the most liked content!

Community Reputation

248 Excellent

1 Follower

About saudio

 • Rank
  Bardzo zaawansowany

Recent Profile Visitors

1,147 profile views
 1. Też miałem:) Nawetrobilem projekt przeszczepu do słuchawek BHP.
 2. @LoCzekkTu masz producenta: http://feliksaudio.pl/pl/
 3. @Hir0 fakt, zwłaszcza podejście do eksperymentowania, fajne efekty przestrzenne itd.
 4. Nie słuchałem parę dni nieco zmuszony sytuacją, ale powrót jest nieziemski. Wprawdzie miała być niespodzianka, ale zgodnie z przewidywaniami trzeba jeszcze poczekać, także zostają nowe doznania z D8000, tak po obejrzeniu Bohemian Rhapsody, leci Queen wprawdzie składanka, ale większość utworów jest nagrana świetnie, taki Radio Ga Ga i około 4:30 bas robi potężne wrażenie, tego nie pamiętałem, może nie słyszałem wcześniej.
 5. https://www.tophifi.pl/pass-hpa-1-outlet.html?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel za 9999.
 6. No to coś zupełnie innego było na AVS https://headphone.guru/mrspeakers-ether2-open-back-orthodynamic-headphones-how-high-is-up/
 7. Jak to ten czerwony to chyba: http://argentum-audio.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=46&lang=pl
 8. Harmany mają zasilacze impulsowe więc nic dziwnego że dużo nie bierze, poza tym 310 jest przy maksymalnej mocy, czyli obciążenie nisko skutecznymi nisko omowymi kolumnami, na maksymalnej głośności. Tego nie sprawdzisz jak masz kolumny o wysokiej skuteczności i impedancji >4omów.
 9. Ale pady są inne nie ma wewnętrznej nylonowej satki tylko metalowa pewnie nie połączona z padami.
 10. Tak, ale bardziej ograniczać prąd. Sprawdź sobie dowolny kabelek usb cienki i taki grubszy zobaczysz jak się szybko ładuje np. powerbank.
 11. Fakt pokrywa ok, reszta mogła być bardziej dopracowana zwłaszcza czoło.
 12. Ale z kolorkiem i designem to mogli by popracować, tylko cena wtedy byłaby ....
 13. Akurat te gumki tłumią drgania/mikrofonowanie, jakoś słabo będą u mnie pasować. A gdzie kupiłeś?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...