Jump to content

mago77

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mago77

 • Rank
  Nowy
 1. Może niefortunnych słów użyłem ,ale to było z przymrużeniem oka ,przynajmniej tak miało zabrzmieć ,literówki nie wyłapałem więc nie wiem o co chodziło.Myślę że się nie zrozumieliśmy ,dla mnie to tylko zabawa więc pewnie nieprofesjonalnie podchodzę do tematu .Przepraszam za zamieszanie.
 2. Temat widzę rezonuje po wpisie Superata Wiadomo że wszystko zależy od preferencji i sprzętu ,ale jeśli u mnie na tym samym sprzęcie byłem w niebo wzięty a teraz wróciłem do urbanfunów ,po prostu przestało to być przyjemnością taką jak wcześniej ,to mam prawo uważać że coś jest nie tak. -----Aplikujesz i cieszysz się pięknym, szerokim, niczym nie zmąconym, strumieniem muzyki delikatnie wlewanym w Twoje uszy. Nic, ale to na prawdę nic Cię nie rozprasza ani nie odciąga Twojej uwagi. I ten wpis np.nigdy by mnie nie przekonał do słuchawek ,ja oczekuje kopa a nie wlewania w uszy ,moc ,rozdzielczość ale przy tym wypełnienie chyba najważniejsze w muzyce którą słucham . ------a jak chcesz to możesz spokojnie pobawić się w analizę bo detaliczności im nie brak, jest ona jednak tak podana, że w żadnym wypadku nie zmęczy, nawet w długich odsłuchach . A np. takie słuchawki to już chętnie ,więc panie Brunnerius brać czy nie brać Dlatego proszę podchodzić do tematu poważnie i nie wyśmiewać się z niedoświadczonych użytkowników panie EvilKillaruna Pozdrawiam wszystkich
 3. Miałem pionka a teraz mam opusa ,dla mnie pionek na stockowym odtwarzaczu nie nadaje się do słuchania metalu ,kości niby te same ale opus jest o wiele lepszy do takiej muzy. To jest cytat ,napisałem że dla mnie się nie nadaje ,w tym temacie co ludzik to opinia ,także tego ,nie biorę żadnej odpowiedzialności jakby co . Tak czy siak opinia pana EvilKillaruna będzie na pewno poparta nieporównanie większą wiedzą i doświadczeniem w temacie.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...