Jump to content

Rafacio

Użytkownik
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Rafacio last won the day on February 27 2019

Rafacio had the most liked content!

Community Reputation

80 Good

About Rafacio

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

1,003 profile views
 1. Nie wyobrażam sobie mieć sprzęt który z powodu upału nie zadziała. Chyba, że jestem tego świadomy w momencie kupna. Moje byłe czy obecne sprzęty działają. Coraz mniej rozumiem ludzi broniących buble.
 2. Ktoś świadomie płaci za sprzęt którego czasami nie da się używać bo nie działa? To jest niezgodnośc z umową. Już nie dziwią mnie podkładki antywibracyjne.
 3. Mi kiedyś zwarcie w dysku Seagate spaliło pół kompa. Od tej pory Seagate dla mnie nie istnieje.
 4. Chodzi o to by obudowa nie grała. To proste. Grać mają głośniki. Jak już pisałem to nie obudowa ma grać. W kiepskich kolumnach gra. Tylko co do tego maja podstawki pochłaniające drgania? Drgania czego na co mają się nie przenosić. Jedyny sprzęt jaki warto odizolować od drgań podłoża to gramofon. O ile to podłoże drga faktycznie. Bo podłoga betonowa nawet jeśli drga to nie ma to żadnego praktycznego znaczenia - takie to drgania. Chyba, że jest trzęsienie ziemi, ale wtedy raczej się sp******, a nie zastanawia nad wpływem drgńn na jakość dźwięku. Reszta to bezsens. Na PG zwało si
 5. Mam, używam, aktualizuje co jakiś czas. I tak działa sobie ze dwa lata już. Pewnie masz proca intela?
 6. Jeśli już koniecznie chcesz takie drgania eliminować (swoją drogą co to za kijowe kolumny których obudowa drga) to za kilka złotych można kupić silikonowe podkładki.
 7. Masz uwaloną pewnie płyte i sterownikami spalenizny nie naprawisz. Ten niby "porabany" Windows sam z siebie nie pada. Jaka to była ta pewna awaria? Dwóch fachowców od naprawy, a żaden oto nie zapytał. Inaczej to wróżenie.
 8. To już i tu recenzje ze wskazaniem darczyńcy są? Do tego trochę audio magii w postaci podstawek za jedyne 8 stów pod kolumnę? Czas na mnie. To już jest forum branżowe.
 9. Nie ma Grado, nie ma AKG, nie ma kolekcji.
 10. Jeśli już tak to zrobiłbym dokładnie odwrotnie. Po ustawieniu głośności na 100% w systemie komputera DFB świetnie się sprawuje jako dac podłączany do wejscia liniowego wzmacniacza. A tego hud-a przeniósłbym do kompa stacjonarnego.
 11. Po co kombinować? Ja mogę z tego polecić DFB. Możesz kupić dwa jak ci podpasuje i użyć w każdym zestawie. Ja dłuższy czas uzywałem przy zestawie kolumnowym takiej wazki. Wygoda - brak konieczności dodatkowego zasilania, brak dodatkowego pudła, bo dac wisi sobie na kablu. itp
 12. Z tymi kolumnami nie, ale poza A1 każdą. Ale skoro taki użyłeś argument to kto z tymi kolumnami sprawdzał A-S 201? Co do polecenia? Dla mnie najlepsza z tego zestawienia jest Yamaha AX 596.
 13. Sam mnie wywołałeś więc nie narzekaj. A, że akurat piję to...
 14. A jednak Wiadomo, że żartuję, a sprawa dla zainteresowanych przykra. Choć mało kto tak to odbiera, że żartuję.. Jednak wolę unikać firm których nie było i nagle wypuszczają sprzęt droższy od każdego uznanego konkurenta. Żeby te Audeze chociaż tak zjawiskowo grały jak nie grają. I nie mam nic przeciwko nowym firmom, ale pozycje zdobywa się powoli pracą, a oni wykorzystali audiofilskie przekonanie, że co droższe to lepsze.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...