Jump to content

NuYam

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

NuYam last won the day on June 21

NuYam had the most liked content!

Community Reputation

129 Excellent

About NuYam

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  STAX SRS-3100,Audeze Sine, Aune E1, AFTERSHOKZ SportZ Titanium
 • Sprzęt źródłowy
  NuForce Dac-80( Burson V6c,WW Aurora 5.2(MSHD IEC))
 • Odtwarzacze
  Colorfly C4 Pro, Teac HA-P90SD, Cowon Plenue D
 • Głośniki / kolumny
  Inny sprzęt:Gustard U12( coax WireWorld Starlight 5, usb WW Starlight, zasilanie WW Aurora 7)
 • Inny sprzęt
  Matrix X-Hi, WW Aurora 5.2 do komputera, listwa Merlin Black Widow, interkonekt RCA ze srebra krio od johnandchris1

Recent Profile Visitors

901 profile views
 1. NADadzą się te Nad'y? Jestem ciekaw wrażeń, bo też się nad nimi zastanawiam.
 2. https://tidal.com/browse/album/75866601
 3. Ja mam używaną Yamaha EZ-220. Fajna rzeczą w tym modelu są lekcje i podświetlane klawisze, które pomagają w nauce.
 4. Jesli mogą być dokanałowe to używane Aune E1. E1 pasują mi do opisu.
 5. Obejrzałem recenzję. Znalazłem jeszcze to: https://www.innerfidelity.com/content/hifiman-arya-review Wiecej dowiaduję sie z recenzjii Audiofanatyka niż Innerfidelity czy Z Reviews. Brakuję mi wykresów i porównań.
 6. Jestem nastawiony przychylnie. A więc konkretnie: Dlatego dodałem pierwszy link. Drugi link dodałem, bo uważam recenzję Audiofanatyka za rzetelne. Podanych przez Ciebie słuchawek nie znam i nie słuchałem. Mogą, ale nie muszą. Wtopiłem już troche pieniędzy w takie poszukiwania Te w polecanych to są już właśnie te przebrane. Z Twojego opisu nie wiem jakiej muzyki słuchasz, czy mają to być słuchawki jasne czy ciemne itd itp Wrażenie jest błędne. Zanim odpowiedziałem na posta przypomniałem sobie siebie na początku mojej drogi z audio i udzielilem odpowiedzi tak jakbym odpowiedział sobie. Jestem ciekaw jaki będzie finał i które słuchawki wybierzesz, a także Twoich późniejszych wrażeń.
 7. Pozwoliłem sobie zalinkować, bo nie ma pełnych informacji potrzebnych do odpowiedzi: https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/ A także: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/ Będąc na Twoim miejscu wybrałbym po prostu z polecanych w zadanym przedziale cenowym i tyle.
 8. Ja ze swojej strony mogę polecić Audeze Sine. Mam je drugi dzień. Są zamknięte, izolują dobrze od otoczenia. Świetne jakościowo. Sa słuchawkami nausznymi, ale można zastosować pady wokółuszne. Nie potrzebują wzmacniacza. Bardzo ciekawie graja mi już z Samsunga Note 4. Technologia ortodynamiczna. Czyste, klarowne granie, ale nasycone,przyjemne i angażujące. Nie nudzą. Uniwersalne gatunkowo. Podobno ciekawsze od Oppo PM-3. Dla mnie ciekawsze też, po kablu, od BW7W. Lepsze od AKG 270S. Mają wymienny kabel. Wchodzą w grę tylko używki. Można dostać już i grubo poniżej 1000 zł, tylko trzeba czasami poczekać i poszukać. https://www.innerfidelity.com/content/innerfidelitys-wall-fame-on-ear-sealed https://www.innerfidelity.com/content/sports-car-your-head-audeze-sine-and-cipher-lightning-cable https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audeze-sine/ https://kropka.audio/test/sluchawki/recenzja-audeze-sine/2/ http://stereoikolorowo.blogspot.com/2016/07/suchawki-planarne-audeze-sine.html
 9. Czytałem twoją recenzję w tym wątku: Rzeczywiście widzę, że można je kupić w okolicach 500zł. Były to piewrwsze wrażenia. Jeśli mogłbyś, prosił bym o wrażenia w dłuższym użytkowani, ich słabe strony. Dziękuję
 10. Aune E1 to naprawdę dobre i solidne dżwiękowo sluchawki. Graja spójnie i płynnie. Nie są ostre, meczące. Graja lepiej z leszych źrodel czyli maja duży potencjał. Piękny bas, fajne wokale, wysokie też wyśmienite. Grają poprawniej i przyjemniej niż B&W P7W po kablu. Tak samo słucha się przyjemnie Aune E1 jak i iSine 20 i nie jest to rożnica kilku klas. Mniejsza scena E1, ale z racji zamkniętności i mniejszych rozmiarow bardziej praktyczne. Stąd taki problem o wskazanie czegoś BT w tym budżecie. BT to też niższa jakość przeważnie. Nawet moduł BT w B&W P7W męczył mnie po dłuższym odsłuchu, uproszczonym brzmieniem. Więc w tym budżecie, jeśli ważna jest jakość to może wymiana DAP(chociaż nie wiem jakiego posiadasz) na coś bardziej energoszczędnego i lekkiego, ale wciąż dobrego jakościowo (np używane Cowon Plenue D). Druga opcja to pogodzenie się z tym, że po BT nie dościgniesz Aune E1 i próby z Byron BT czy NuForce BE Sport3. Zaznaczam, że ich nie testowałem. Jestem ciekaw wyników twoich poszukiwań, więc daj znać jakie wrażenia gdy już coś wybierzesz. Poproszę bardzo Fajnie by było jakby Aune wypuściło Aune E1 BT
 11. Nie mogę słuchać jeszcze L-300, bo nie mam pałaka, ale go już zamówiłem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Słucham iSine 20 na zwykłym kablu z teac ha-p90sd i to jednak nie to. Kanały słuchowe bolą i jakość dźwieku, jak mniemam przez kabel, kaleczy moje uszy. Aune E1 podobnie. Akg 270 S(stockowy kabel, stare welurowe pady) to też nie to. Teac i Lcd to było naprawdę bardzo dobre połączenie. Nie mam satyskakcji. Nie żałuję, że sprzedałem. Po prostu tęsknię. Miałem tak po Soloist Mk2, którego przypomina mi teac. Miałem tak po BW P7W, które były świetnie wykonane, z dobrym materiałów. Na pewno posiadanie audeze to było cenne doświadczenie.
 12. Tren z związku z odejściem ode mnie LCD-2F Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moje drogie LCD-2 z Heimdallem 2, tym zniknienim swoim. Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką ortodynamiczną duszą tak wiele ubyło. Tyś za wszytki mówiła, za wszytki śpiewała, Wszytkiś w muzyce dźwieki zawżdy pobiegała. Nie dopuściłaś nigdy główce się frasować Ani myśleniem zbytnim głowy psować, To basu, to średnicy wdzięcznie obłapiając I onym swym ucieszną barwą zabawiając. Teraz wszytko umilkło, szczere pustki w domu, Nie masz zabawki, nie masz rośmiać sie nikomu. Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, A serce swej pociechy darmo upatruje.
 13. NuYam

  Fanklub STAX

  Zaaplikowałem SoCas Padmod do moich Stax L-300 i na drugi dzień...... pękł mi pałąk. Więc polecam tą modyfikacje, ale tylko po zmianie pałąka na trwalszy. Niby wiedzialem po zdjęciach, że będą większe naprężenia, ale miałem cichą nadzieję, że wytrzyma. Nie wytrzymał.
 14. NuYam

  Muzyczne Zakupy

  SoCas Padmod do Stax L-300 Bas jest teraz w ilości porównywalnej z LCD-2F, ale dokładniejszy. Nasyciła się też średnica. Są to teraz inaczej grające słuchawki, są bardziej uniwersalne. Brakuję im do naturalnej barwy średnicy LCD-2F i są mniej funowe w basie. Nie maja też tego klimatu co 2F, ale wybrałem je ponad Audeze, które sprzedałem, aby pokryć koszty innego pałąka do L-300.
 15. Chodziło mi o ludzi z doświadczeniem i wiedzą. Spełnionych. Zaradnych. Z osiągnięciami. Bez nich nie ma dobrobytu całego społeczeństwa.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...