Jump to content

Fizyczny

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Fizyczny

 • Rank
  Nowy
 1. Przy okazji zapytam, bo trochę nie dowierzam, czy filtr fizelinowy wymieniony w powyższym poradniku to np. taki filtr ? - https://mediamarkt.pl/agd-do-zabudowy/filtr-metrox-filtr-fizelinowy?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml Jeśli nie to o co dokładnie chodzi ?
 2. Nie, ale w końcu zawsze mogę kiedyś dokupić Myślę jeszcze nad wzięciem używki k550 i zastosowaniem do nich moda C z poradnika Evilkillaruna - http://www.audiofanatyk.pl/modyfikujemy-brzmienie-sluchawek-akg-k550/
 3. Dzięki za odpowiedź, artykuł oczywiście czytałem dzięki Tak jak Pan mówi raczej ciężko je dostać, więc będę celował w coś aktualnego i sprawdzonego. W k550 również boje się o nadmiar basu i brak takiej jego szybkości/zwartości, w przeciwnym wypadku bym się na nie zdecydował. Mam jeszcze pytanko co zagra bardziej szczegółowo według Was przy dobrym źródle ? 550 czy 701 ?
 4. Jednak są one sporo tańsze niż np k701 a chciałbym już mieć słuchawki na kilka lat, więc boję się gorszej jakości, co też chyba widać po zniekształceniach z wykresu z mojego pierwszego postu i tych dziwnych zielonych pikach. Zaczynam się przekonywać do propozycji kolegi z k550, tylko jak tam jest z tym basem?? Zastanawiam się też czy różnica w napędzaniu jest tak zauważalna tzn jeśli mam słabsze źródło to czy lepiej mogą mi zagrać gorsze słuchawki(które wcześniej grały lepiej na lepszym źródle?) czy generalnie relacja lepszy > gorszy zachowuje się przy zmianie źródła?
 5. Dzięki, będę ciekawy innych opinii jeszcze
 6. Dzięki za odpowiedź. Boję się trochę tego basu w k550 bo słyszałem, że nie jest bardzo zwarty i ogólnie, że będą trochę za ciemne, choć rzeczywiście o napędzaniu w samych superlatywach. Z drugiej strony ta karta nie jest aż tak tania, tzn są tańsze, więc może jednak da radę ?
 7. Cześć, To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie Przeglądam już od tygodnia internet poszukując słuchawek i nie mogę się zdecydować, więc będę wdzięczny za pomoc. Przedział cenowy to od 200-650, w zależności od tego co będzie najbardziej odpowiadało mojemu opisowi poniżej i będzie miało dobry stosunek jakość do ceny. Fajnie by było używki jakby się trafiły w dobrej cenie. Słuchawki najlepiej jakby były półotwarte lub zamknięte, ale rozważę też otwarte. Źródłem będzie najczęściej jakaś tania karta dźwiękowa(coś jak EMU 202) i smartfon, więc nie może być bardzo trudny w napęd

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...