Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/22/2020 in all areas

 1. I kolejny adapter z tej samej serii, tym razem do AKG. https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adapter-mxg35-p3-do-sluchawek-akg-beyerdynamic-isk-wtyk-mini-xlr-3-pin/ Co ciekawe, robi się je jeszcze ciężej niż wersje 4-pin. Oba adaptery dla należytej dystynkcji zostały oznaczone jako MXG35-P3 oraz P4.
  1 point
 2. Proponuje Audeze LCD X, scena na boki jest szeroka, ale scena do tyłu, to jedna z największych, jakie znam. A połączenie szerokości i głębi do tyłu daje dopiero przestrzeń. A co do ciepełka, to też jest w odpowiedniej dawce. Aby sobie sprawdzić, jaka jest różnica trzeba porównać je z LCD 2, albo z Classic, i odrazu wiemy z czym mamy do czynienia.
  1 point
 3. Koss Porta Pro Przyjemne ciepełko ze świetną sceną, za niewielki pieniądz. Scenie na pewno pomaga otwarta konstrukcja słuchawek.
  1 point
 4. Jakiś czas temu opracowałem sobie króciutkie adaptery do kabla AC3 jack, które konwertowały go na wersję pod mXLR 4-pin. Były na kabelkach. Zrobiłem tak, że już nie muszą być. https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adaptery-mxg35-do-sluchawek-audeze-kennerton-meze-zmf-mini-jack-35-mm/ Konstruuje się je fakt że masakrycznie ciężko i długo, ale mistrzostwo miniaturyzacji i możliwość konwersji dowolnych Audeze, Kennertonów itd. do wersji niemal z bezpośrednio wychodzącymi gniazdami jack 3,5 mm warta jest bólu palców i pleców . Zamiast oznaczenia malowanego, tym
  1 point
 5. Idąc za ciosem: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/kabel-koaksjalny-cyfrowy-signature-cx-s-pdif-rca/ Rozwojowa wersja Connector CX, flagowy interkonekt cyfrowy zakończony obustronnie blokowanymi wtykami RCA, dostosowany do połączeń cyfrowych S/PDIF COAX w sytuacjach o zwiększonym natężeniu zakłóceń EMI/RFI. Kabla nie planowałem przyznam się wrzucać na sklep i miał to być tylko prototyp zrobiony z czystej ciekawości. Okazało się, że tak świetnie wygląda i się sprawuje w praktyce, że postanowiłem wykończyć go na fest i zapodać. Elementy ozdobne/identyfikacy
  1 point
 6. Dziękuję za informacje i sugestie. W AC2 wykorzystuję wtyki Acrolinka, nienajgorszej jakości, choć wymagają "okurczkowania". Jeśli natrafię na dobre jakościowo wtyki do TH610, to z miłą chęcią zamówię na próbę. Możliwe że będzie program wypożyczenia za kaucją, ale do takiej ewentualności jeszcze długa droga. Tymczasem kabel zamontowany na sztywno w K1000 - opis w Fanklubie AKG. Czyli nie trzeba węży ogrodowych, aby coś świetnie zagrało .
  1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...