Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/22/2020 in all areas

 1. Moje pierwsze winyle
  2 points
 2. MIło widzieć, że także go posiadasz i przepraszam za późną odpowiedź DAC215 kreuje większą scenę, z potężniejszymi, lepiej separowanymi od siebie, bardziej trójwymiarowymi źródłami, posiada obfitszy, mocniej odczuwalny bas, z mniejsza kontrolą, ale nie powoduje to jego "rozlewania się". Soprany są złagodzone, perliste, a średnica spokojniejsza, swobodniejsza i przez odbieram ją jako naturalniejszą. Ciekawy sprzęt, też warto posłuchać, poza tym można go spróbować dostroić pod swoje upodobania w stronę cieplejszą, np. Mullardami, Brimarami, Amperexami... lub techniczniejszą za sprawą Philipsów,
  2 points
 3. @MichalZZZZ jak najbardziej. Używam Twin Heada Mark III, ale nie jest przerabiany, jak u jednego z recenzentów. Używam to również jako pre do napędzania z końcówki mocy Yamahy K1000.
  1 point
 4. No właśnie cos takiego mi sie podoba (oprócz słowa nijakie), tak to odbieram kiedy graja mi NH razem z cieplym IFI. Da sie z Bursona cos takiego zrobic ??? Dzieki za propozycje Coplanda - poczytam sobie o nim do poduchy. Ooo.. widze, że nawet jest recenzja tu na blogu
  1 point
 5. @pabloj to teraz dopiero konto bankowe ucierpi Niby sprzęt taki drogi zawsze się mówi, ale cała kolekcja płyt niejednokrotnie może przewyższyć wartość całego sprzętu.
  0 points

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...