Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/01/2020 in all areas

 1. Zakupy z ost dwóch mc (oprocz HD 555, ktore mam od lat)
  4 points
 2. Słuchawki Razera słyną z awaryjności i najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ układ elektroniczny znajdujący się w słuchawkach. Kompletna cisza może oznaczać najczęściej spalenie się miniaturowej końcówki mocy.
  1 point
 3. 1 point
 4. Na twoim miejscu zrobiłbym tak jak zaproponował pablo. Byłem w podobnej sytuacji co ty. 5 par słuchawek ze średniej półki, 3 wzmacniacze ( tranzystor, hybryda, lampa) i dac. Z początku było fajnie i wydawało mi się, że mam co chciałem. Różne zestawy, różne charakterystyki brzmienia. Nie minęło dużo czasu jak zacząłem je do siebie porównywać. Jak nie trudno się domyślić jeden grał lepiej od reszty zależnie jakiej muzyki słuchałem, a że słucham wszystkiego po trochu i moja playlista to najrozmaitszy miks, to nie będę co chwilę zmieniać słuchawek i wzmacniaczy. Doszło do tego, że słuchałem częśc
  1 point
 5. https://open.spotify.com/track/1j5o4Wdo3WfglT4IPvbnUo?si=Q_ve_6t1RcWANqhnc0re_A
  1 point
 6. Zasilacz Liniowy. Tak mi się spodobał że został
  1 point
 7. Jaką wartość merytoryczną ma powyższy komentarz? (nie pierwszy zresztą raz) Pierwsza myśl to dołożenie 200 zł do iFi Zen DACa, co byłoby korzystne synergicznie również pod kątem posiadanych słuchawek.
  1 point
 8. https://taobaolive.taobao.com/room/index.htm?feedId=274521788743 https://www.head-fi.org/threads/hif...hone-from-hifiman.939483/page-7#post-15791923 "43:30 - Bian says Sony R10 is not as good as people claims it to be. He prefers Bose NC700, Sony XB900N and Sony WH-1000XM3 over Sony R10. 49:30 - Bian addresses the haters, "I know people out there will accuse us of copying Sony. This product is not paying homage to Sony ('s design). Sony and I are competitors. Homage or not, all we (Hifiman and Sony) should care about is making good product. Even though Sony owns more market share, you (Sony
  1 point
 9. To ja się standardowo z HE-6 dopiszę ^^
  1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...