Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/31/2020 in all areas

 1. 7 points
  Oppo PM-2 Jak widać na zdjęciach materiał z pałąka i padow zaczął się kruszyc i odpadać. Audeze Sine przy nich wyglądają jak nówki. Ciężko jest też wyjąć i wsadzic te małe piny w słuchawki, musiałem posiłkować się kombinerkami. Nie są to też identyczne rozmiarowo piny co w sine, te są mniejsze. W dźwięku największa różnica, dająca sie zauważyc na początku, w stosunku do audeze sine, to posłodzenie średnicy i basu. Bas jest też bardziej widoczny i złożony. Słuchawki są równe we wszystkich pasmach i spójne. Przyjemne. Góra podobna do sine, ale nie wybija sie ponad i nie przeszkadza. Nie mam wrażenia, że graja tak jak audeze 2f, ale już na dostarczonym kablu są bardziej przestrzenne i równiejsze we wszystkim pasmach, szybsze. Relaksujące, chociaż dające dużo szczegułów. Za takim basem i średnicą tęskniłem. Grają różnie w zależności od źródła. Bardzo dobre słuchawki.
 2. 2 points
  Pół roku od otwarcia butelki zdecydowałem się na jej opis. Moja pierwsza butelka z pojedynczej beczki (singiel cask) ale nie jedna z pierwszych o mocy beczki (cask strenght). GlenDronach 13 CS 2003 13 years old 54,6% Zapach: słodki, kandyzowane wiśnie, keks świąteczny, lakier do drewna, skóra Smak: oleistość, rozgrzewająco, dojrzała śliwka węgierka, figi, wiśnie, karmel, drewno, skórka cytrynowa Finisz: długi, mocno trzymający się języka, czerwone owoce, słodki, przechodzący w drewno nasączone wiśnią Ocena: 89/100
 3. 2 points
  Ostatnie nabytki: Yamaha M35 oraz zakupiona w sklepie Audiofanatyk.pl przejściówka na jej wyjścia głośnikowe do K1000. Chciałbym podziękować za jej szybkie, a zarazem bardzo staranne wykonanie. Obsługa w pełni profesjonalna, ze wspaniałym stosunkiem do klienta. Jeszcze raz dziękuję i polecam!!! W tej chwili odkrywam na nowo moje AKG, ktore brzmią zachwycająco 👍🎶🎧🎶
 4. 1 point
  Projekt ten rodził się bardzo długo pod kątem dopasowania do jak największej liczby słuchawek. Efektem tego jest seria stojaków słuchawkowych Statera (łac. "balans") w wersjach pojedynczej i podwójnej (Statera Duo), pod nową marką. Stojaki zaprojektowane są od podstaw przeze mnie. Miały być proste i estetyczne, aby uwydatniać walory naszych słuchawek, nie zabierając im roli pierwszoplanowej. Wykonane są z prawdziwego drewna bukowego z naturalnymi wykończeniami oraz z użyciem satynowej stali nierdzewnej. Żadnych sklejek, MDFów czy naklejanych fornirów. W pełni ręczna robota. Na początek 3 wykończenia dla wersji pojedynczej (buk naturalny, orzech i palisander) oraz 2 dla podwójnych. Docelowo będą 4 + 4 (dojdzie ciemny dąb). Status projektu jest otwarty, także możliwe jest pojawienie się innych wykończeń lub konstrukcji w przyszłości. Wykończenia i galeria: Buk naturalny: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/drewniany-stojak-na-sluchawki-fanatum-statera-buk-naturalny/ Orzech: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/drewniany-stojak-na-sluchawki-fanatum-statera-orzech/ Palisander: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/drewniany-stojak-na-sluchawki-fanatum-statera-palisander/ Buk naturalny - podwójny: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/drewniany-stojak-na-sluchawki-fanatum-statera-duo-buk-naturalny/ Orzech - podwójny: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/drewniany-stojak-na-sluchawki-fanatum-statera-duo-orzech/
 5. 1 point
  Dziękuję Wam,już kupione aune s6 Pro. Wszystko razem gra wystarczająco dobrze,jedynie mam problem z podłączeniem optic in,podłączyłem na 3 różne źródła i dźwięku nie ma .
 6. 1 point
  Jak zwykle fachowo. Bardzo fajna i szczegółowa recenzja, na pewno jeśli ktoś jest zainteresowany jedną z tych par to zaraz je kupi :))
 7. 1 point
  dpi (ang. dots per inch) – liczba punktów obrazu przypadająca na cal. Jednostka stosowana do określenia rozdzielczości obrazów generowanych przez drukarki, plotery, naświetlarki itp. Pojęcie to jest bardzo rozpowszechnione i często stosowane także jako potoczny zamiennik określeń pokrewnych, jak ppi(pixels per inch – pikseli na cal), czyli jednostek rozdzielczości obrazów rastrowych, oraz spi (samples per inch – próbek na cal), czyli jednostek rozdzielczości skanerów. Jednostka dpi opisuje stopień oddawania szczegółów kształtu obrazu w sterowanych komputerowo urządzeniach drukujących, naświetlających, a także wycinających, grawerujących itp. Określa gęstość możliwych do uchwycenia szczegółów obrazu, które są rozumiane jako układ punktów obrazu, których środki pozostają w stałych odległościach względem siebie, a ułożone w rzędach i kolumnach tworzą macierz. Rozdzielczość pozioma (w rzędach) jest rzeczywistą rozdzielczością urządzenia i jeśli nie podano inaczej, oznacza także rozdzielczość pionową. wujek Google nie kłamie http://techfresh.pl/300-dpi-ile-to-pikseli-jak-przeliczac-dpi-na-piksele/ @raulendymion Nie trzeba być ekspertem, wystarczy zasięgnąć porady od wujka Google. On jest zawsze chętny do pomocy.
 8. 1 point
  Byłby ktoś miły powiedzieć mi co to dokładnie, bo znalazłem przypadkiem na dnie szafki ukrytą małą buteleczkę, która niewiadomo ile tam leżała. Podejrzewam, że kilka lat to spokojnie. Za dużo konkretnych informacji o tym nie znalazłem w internecie. Jedynie chyba, że to likier ziołowy. Moźe coś więcej ktoś powie? Bo ja się tam nie znam na alkoholach za bardzo.
 9. 1 point
  @Nehero jeśli to zdjęcie Twojego autorstwa to oczywiście. Bo jaki jest sens wklejać randomowe fotki z netu?
 10. 1 point
  Dziękuję za ten test porównawczy, a w zasadzie kompendium wiedzy. Myślę, że teraz każdy z łatwością wybierze model dla siebie. Jako były posiadacz i10 jeśli miałbym migrować z Andromed rozważłbym i3, szczególnie że posiadam Apple, które robią tutaj za transport i podłączenie za pomocą kabla lighting daca/ampa/dsp. Od siebie jeszcze dodam, że korzystając ze sprzętu z japkiem otrzymujemy aplikację z różnymi ustawieniami wraz z globalnym eq, który działa nawet pod Tidal i Spotyfi. Co więcej możemy stworzyć sobie kilka profili. Nie wiem jak wygląda sytuacja na androidzie korzystając z Ankera.
 11. 1 point
  W ramach "wietrzenia magazynów" oddam parę rzeczy za koszt wysyłki - zachęcam do wzięcia w pakiecie Urbanfun Hifi - bardzo, budżetowe chińskie doki, znaczaco lepsze niż popularne swego czasu KS ZST. Brak tipsów, dlatego zachęcam do brania z pozycją 2. W REALIZACJI 2 pary tipsów double flange Earphones Plus, idealne do Aune E1, rozmiar L (na większe kanały) REZERWACJA 2 pary pianek, nie Comply, sztywniejsze, nie gaszą góry jak Comply, nie pamiętam gdzie kupowane. Oczywiście nieużywane REZERWACJA Kątowy adapter SE 3.5mm-3.5mm Preferuję Paczkomaty, gwarancja szybkiej wysyłki
 12. 1 point
  Wrażenia to raczej już w regularnych wątkach na forum . Zaś w temacie wątku foto, przygotowywałem sobie kiedyś to zdjęcie do ava: Tylko boczne światło dzienne.
 13. 1 point
  No jako posiadacz poprzedniej czarnej wersji nie mogę się nie zgodzic:) Mirek, no to jak sie to wszystko uspokoi wpadaj koniecznie do mnie na porownanie z cv 2. A jak wrazenia?
 14. 1 point
  To raczej słuchawki powinno się wybierać w pierwszej kolejności, a dopiero potem źródło do nich, nie na odwrót.
 15. 1 point
  Zdecydowanie jeden z najlepszych zakupów muzycznych w tym roku😁Mam nadzieję, że częściej będę trafiał na tak wspaniałe realizacje🎶 https://youtu.be/InKXcbk7vFw
 16. 1 point
  Również dołączam się do życzeń. U mnie z zakupami troszkę skromniej, a przynajmniej gabarytowo.
 17. 1 point
  No i kolejna wizyta w DW skończyła się zakupem CS. Amerykańskie słuchawki i DAC/AMP to i trunek do kompletu - taki prezent na święta. Najlepszy podobno Batch C 2018 r jedyne 65.7%
 18. 1 point
  Dobry avatar nie jest zły
 19. 1 point
  To Twoja kolekcja na tych półkach?
 20. 1 point
  U mnie wjechała taka butelka...imieninowa. Kolejny Cask Strenght do kolekcji
 21. 1 point
  @honorek DT990 bez Pro grają moim zdaniem gorzej od Pro, jak masz możliwość to sprawdź obie wersje, zwrócisz tą która ci nie będzie pasować Budżet miałeś większy także ja bym jednak przesłuchał 1990 bo jest to upgrade w stosunku do 990. Poleganie na poradach i recenzjach (jak dobre by nie były) w ciemno nie jest dobrym pomysłem - w ciągu ostatnich 1-2 miesięcy przetrzepałem ok. 10 modeli słuchawek i często gust "nasz" jest kompletnie w drugą stronę od recenzenta.
 22. 1 point
  Jako pierwszy zestaw nie radziłbym się rzucać w taki pułap cenowy. Po pierwsze - nie docenisz takiego sprzętu od razu po zakupie, bo nie miałeś styczności z czymś hm.. "gorszym", nie odpowiadające Twoim upodobaniom. Nie ma co się od razu tak rzucać na głęboką wodę bo potem będzie duża strata na od sprzedaży, chyba że zamówisz przez internet i w ciągu dwóch tygodni masz prawo do odesłania sprzętu. Po drugie - przy takich kwotach radziłbym najpierw pójść posłuchać samemu jak co I z czym gra, dlatego dobrze ze napisałeś posta to chociaż coś tam doradzimy, podpowiemy.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...