Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/26/2020 in all areas

 1. 2 points
  A polecane były oglądane? Zależy co rozumiesz pod pojęciem brzmienie, bo oni nic mi nie mówi. Też zależy co nazywasz poprawnym basem? Jaki to bas? Co rozumiesz pod pojęciem jak największe wrażenia? Wrażenia czego? Trochę więcej bardziej szczegółowych informacji nie zabije nikogo(chyba ). Bo tak to na ten moment jedynie szczegółowość cokolwiek mówi, ale to trochę za mało, by móc coś konkretnego polecić. A tak poza tym jak spojrzysz w polecane, to parę modeli tam będzie godnych uwagi w swoim budżecie wraz z krótkimi opisami.
 2. 2 points
  Ostatnie nabytki: Yamaha M35 oraz zakupiona w sklepie Audiofanatyk.pl przejściówka na jej wyjścia głośnikowe do K1000. Chciałbym podziękować za jej szybkie, a zarazem bardzo staranne wykonanie. Obsługa w pełni profesjonalna, ze wspaniałym stosunkiem do klienta. Jeszcze raz dziękuję i polecam!!! W tej chwili odkrywam na nowo moje AKG, ktore brzmią zachwycająco 👍🎶🎧🎶
 3. 1 point
  @howlindziękuję! Także za podzielenie się linkiem do wspomnianego utworu👍 Dzisiaj z kolei powrociłem do tego albumu, który jest dla mnie jest jednym z wielu przykładów na to, do jakich wspaniałych dzieł potrafi zainspirować miłość. Szczególnie do Osoby, której zawdzięczamy życie❤ Słuchając szczególnie ten utwór trudno mi powstrzymać wzruszenie. https://tidal.com/track/94042544
 4. 1 point
  I'm a simple weeb... I see Mariya Takeuchi, I approve. ---
 5. 1 point
  W sumie jak poczekasz, to może kupisz ,uż kolejną wersję (wh1000xm4 😛)
 6. 1 point
  Miał być krótki odsłuch, ale spodobały mi się i kupiłem, więc mogę parę słów napisać Dorzucę zdjęcia w wolnym czasie. Pierwsze co się rzuca to to, że słuchawki są prześliczne i kapitalnie wykonane, naprawdę czapki z głów dla Fiio. W tym segmencie cenowym zawsze jakieś niedoróbki się gdzieś znajdują, a tu proszę - pięknie wydrukowana w 3D kopułka, zero niedoróbek, rantów, kantów itd. Prezentują się przepięknie. Ergonomicznie półka Audeo - rewelacja. Fiio podążyło za trendem pseudocustomowych kształtów celująco. Seala złapałem od razu na obu typach tipsów (o nich chwilę później). Słuchawek po 1.5-2 godzinach nie chce się wyciągać z uszu. Co mnie niezmiernie cieszy, to z wygodą w parze idzie niezła izolacja - nie są to Etymotic, ale poziom zbliżony do MEE P1 i metro czy stary pociąg nie przeszkodzą w słuchaniu. Niektórym może trochę przeszkadzać kabel z względnie sztywnymi odgiętkami, tu kwestia osobista. I najważniejsze, czyli brzmienie. Słuchawki mają wysoką skuteczność i 15 omów, więc napędzą się ze zgniłego banana. Natomiast ładnie różnicują źródła. Same z siebie starają się być monitorami, ale z pewną dozą funu. Bas jest typowo armaturowy - szybki, lekki, dla bassheadów może go brakować znacznie. Natomiast gdzie trzeba to ładnie zamruczy. Słuchawki są podatne na EQ, więc drobna korekta może te braki kompensować. Średnica gra pierwsze skrzypce. jest bliska, bezpośrednia, szybka, rozdzielcza. W gęstym graniu metalowym nic się nie gubi. Wokal jest wysunięty do przodu razem z gitarami. Dzięki temu pomimo braku klasycznego "siepnięcia" basem rodem z dynamików muzyka jest świetne dociążona. Góra jest dobrze rozciągnięta, ale gładka, stonowana. Talerze się zlewają, nie gubią, ale osoby przyzwyczajone do iskierek rodem z Beyerdynamic mogą przy pierwszym odsłuchu słyszeć "zamułę". Natomiast tak nie jest, słucham sporo muzyki, gdzie w sopranach dużo się dzieje, i tu Fiio sobie radzą bardzo dobrze. Dzięki wypchnięciu średnicy i złagodzeniu sopranu scena wypada bardzo ciekawie. Często pojedyncze armatury grają fajnie na szerokość, ale brakuje jakiejkolwiek głębi. Tutaj jest nieco lepiej, jest wrażenie, ze perkusja faktycznie atakuje zza gitar. Natomiast godzinna sesyjka w S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky pokazała, że holografia i pozycjonowanie są "tylko" przyzwoite. Przypuszczam, że w muzyce orkiestralnej czy pewnych gatunkach elektroniki może brakować nieco lepszej przestrzeni. Słuchawki są łatwopędne, ale lubią pokazać różnice w źródłach. Zarówno z Sony A55 i Shanlingiem M3s się dogadywały, z Sony mininalnie ostrzej i twardziej. Sprawdziłem, jak jest z wyciąganiem szumów - moje Xiaomi Redmi Note 4X szumiało dosyć mocno, więc warto mieć to na uwadze, że smartfony z niskiej półki mogą z nimi dawać taki efekt. Podsumowując, za 499 zł otrzymujemy kapitalnie wykonane słuchawki, które ergonomią i brzmieniem stawiają je bardzo wysoko w rankingu opłacalności. Brzmienie specyficzne, jak często z pojedynczymi armaturami bywa, ale warto dać im szansę.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...