Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/14/2020 in all areas

 1. 7 points
  Tak do Tidala i czasem do dzwonienia Xiaomi Mi 9T
 2. 5 points
  Tymczasem mała aktualizacja. 1. Connector2 PRO dostał lepsze zabezpieczenia wtyków oraz w środku. Zrobiłem też nowe zdjęcia. 2. Signature One dostępny jest już w sprzedaży. Kabel ten bardzo spodobał się Pablojowi, więc chyba nie ma sensu dłużej go wstrzymywać. 3. AC3B w wersji jack 3,5 mm także dostępny jest już w sprzedaży. Z czasem dojdą zwykłe na nie-balans. 4. AC3 Converter - adaptery do kabli AC3 jack i nie tylko, czyli jak zrobić sobie jeden kabel do wielu par słuchawek. 5. Adapter EXTENDER3 (2x RCA na jack 6,3 mm gniazdo) - wraz z odpowiednim kablem z tej samej serii jest to konfigurowalny interkonekt/adapter RCA-jack. 6. Adapter zbalansowany SBAL - głównie dla kabli AC3B, aby można było zrobić z nich wersję na super-balans bez przerabiania lub konfekcjonowania na sztywno w konfiguracji 2x XLR 3-pin. Przynajmniej w tej wersji. Udało się swoją drogą tu wykombinować ciekawe znaczniki prawego kanału. 7. Adapter zbalansowany BAL25 - na bazie wtyku BAL 2,5 mm TRRS. Na razie pierwsze sztuki pójdą na testy do klientów, ale jeśli nie będzie problemów, będzie można go normalnie zamówić na sklepie. 8. Modularny interkonekt na bazie EXT3 + adaptera 2x RCA - 6,3 mm. Takie 2 w 1.
 3. 3 points
  「うたわれるもの Piano Collection」 Vol.1-3 DSD64
 4. 1 point
  Pozwolę sobie wskrzesić ten wątek.
 5. 1 point
  Brzmi jak amerykański metalcore, kojarzy się mi mocno z Five Finger Death Punch.
 6. 1 point
  Bardzo dużo słucham FH7 na Q5S i po BT. Powiem nawet, że mocną stroną tego duetu jest fakt, że spokojnie można doborem pianek lub filtrów tak sobie ustawić charakterystykę barwową słuchawek pod BT, aby utrata informacji która ma miejsce po łączu BT była mało odczuwalna. Na kodekach Apple i przy Tidal wersji Master właściwie to ma nawet znaczenie marginalne. Oczywiście jeśli ktoś chce powrotu pełnego spektrum to zawsze jest kabel. Dlatego mam Q5S+ FH7 duża elastyczność ustawień, która nie jest korekcją EQ i robi bałaganu w charakterystyce fazowej dźwięku, co zawsze wywołuję mniejszy lub większy (na słuchawkach wielo-przetwornikowych większy) bajzel w charakterystyce fazowej, a co za tym idzie większy bałagan w scenie i pozycjonowaniu instrumentów. Inną dość istotną dla mnie rzeczą jest precyzyjny dobór głośności odsłuchu. Tutaj Q5S też ma jak dla mnie wystarczającą granulację i całkowity brak dysbalansu. Patrząc na powyższe moja kolejność to Q5S jednak w pierwszym rzędzie i jedyne co przemawia na nie to cena. Ale nie szukałem tanio tylko dobrze.
 7. 1 point
  Z wielką dumą informujemy, że przygotowujemy się do emisji akcji Audiomagic-LimeEars we współpracy z platformą Crowdway.pl Informacje przed startem emisji zbierane są i będą aktualizowane na stronie https://emisja.audiomagic.pl , Wszystkich zainteresowanych, a także potencjalnych inwestorów zapraszamy do zapisania się do alertu inwestora. Taka akcja to nowość w naszej branży i szansa , aby połączyć hobby z biznesem dla pasjonatów. Do tej pory głównie emitowały akcje biznesy związane z browarnictwem, przeważnie bez przychodów, a jedynie z pomysłem. My wychodzimy do inwestorów z twardym biznesem i sensownymi pomysłami do realizacji w najbliższych miesiącach. W czwartek 7. maja o godzinie 18:00 będzie spotkanie z nami jako zarządem, abyście mogli zadawać pytania pod adresem - https://www.crowdway.pl/audiomagic/. Mamy zespół kilkunastu osób do realizacji planu. Za pomysłem i wdrożeniem planów będą stali nadzorując zespół: Patryk Lauryn – założyciel oraz prezes Audiomagic Sp. z o.o. Pomysłodawca i organizator spotkań audiofilów i pasjonatów przenośnego sprzętu audio w Warszawie. Sprowadził do Polski, a następnie wypromował kilkanaście marek audio. Laureat ogólnopolskiego projektu dla najlepszych startupów AIP Seed Capital. Dla swoich pierwszych inwestorów wypracował kilkunastrokrotne zwroty na zainwestowanym kapitale. Umieszczony przez Forbes w top10 rokujących, młodych przedsiębiorców. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Po godzinach piłkarz w pierwszym, demokratycznym klubie piłkarskim w Polsce - AKS Zły Warszawa. Emil Stołecki - muzyk z pasji, z wykształcenia akustyk. Absolwent kierunku Reżyseria Dźwięku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez lata zajmował się projektowaniem akustyki wnętrz teatrów, sal koncertowych i studiów nagraniowych aby swoją wiedzę i doświadczenie przenieść na grunt projektowania słuchawek dousznych. Pomysłodawca, współtwórca i projektant marki Lime Ears, która zrewolucjonizowała rynek koncertowy w Polsce poprzez popularyzację idei słuchawek indywidualnych i wyposażyła w sprzęt takich artystów jak Dawid Podsiadło, Hey, Brodka, Happysad i dziesiątki innych. Miłośnik muzyki, biegania, komunikacji międzyludzkiej oraz rozwoju osobistego.
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  Nie wiem czy ze swoim zdjęciem się kwalifikuję na ten wątek, ale ostatnio robiłem "recap" sprzętu jaki mi się obecnie został i wyszła mi poniższa fotografia rodzinna: Może kiedyś pomyślę nad innymi zdjęciami, bardziej artystycznymi.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...