Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/30/2019 in Posts

  1. Hej, właśnie wystartowaliśmy z promocją sylwestrową czyli -20% na marki takie jak: Cayin, FiiO, iFi Audio, Kennerton, Meze, Noble Audio, RHA, V-Moda, Fischer Audio, Etymotic, Encore oraz Audiomagic. Kod aktywujący promocję to SYLWESTER2019 Jeśli chcecie coś kupić - piszcie, a na pewno się dogadamy
    2 points
  2. Ja mogę ocenić dwa kable które tutaj kupiłem: - Jeden przedłużenie instniejącego kabla to Sonouros VI niczego nie zabiera i czego nie dodaje. Jest całkowicie przezroczysty i o to mi chodziło. - Ten do AudioTechniki MSR7 poprawia dół, zarówno szybkość jaki i zakres, ale nie rusza balansu względem reszty pasma. Miałem trochę wolnego to posłuchałem i mogę dwa słowa napisać.
    1 point
  3. Teoretycznie można na siłę szukać używanego X-Fi Gamera na PCI, ale osobiście wolałbym albo te 100 zł dołożyć do lepszych słuchawek, albo zabrać ją na jakiś dobry ramen lub wegeburgera.
    1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...