Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/30/2019 in all areas

  1. 2 points
    Hej, właśnie wystartowaliśmy z promocją sylwestrową czyli -20% na marki takie jak: Cayin, FiiO, iFi Audio, Kennerton, Meze, Noble Audio, RHA, V-Moda, Fischer Audio, Etymotic, Encore oraz Audiomagic. Kod aktywujący promocję to SYLWESTER2019 Jeśli chcecie coś kupić - piszcie, a na pewno się dogadamy
  2. 1 point
    Ja mogę ocenić dwa kable które tutaj kupiłem: - Jeden przedłużenie instniejącego kabla to Sonouros VI niczego nie zabiera i czego nie dodaje. Jest całkowicie przezroczysty i o to mi chodziło. - Ten do AudioTechniki MSR7 poprawia dół, zarówno szybkość jaki i zakres, ale nie rusza balansu względem reszty pasma. Miałem trochę wolnego to posłuchałem i mogę dwa słowa napisać.
  3. 1 point
    Teoretycznie można na siłę szukać używanego X-Fi Gamera na PCI, ale osobiście wolałbym albo te 100 zł dołożyć do lepszych słuchawek, albo zabrać ją na jakiś dobry ramen lub wegeburgera.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...