Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/03/2019 in all areas

 1. Może tyle jest warty...chociaż może nie
  3 points
 2. Chodził za mną od momentu kiedy się do niego wpiąłem.
  3 points
 3. DAC+Pre+Amp z obsługą MQA, cena 299 $ • Nowy chip dac ess es3838q2m jest bardziej zaawansowany z filtrem redukcji fazy, który wytwarza bardziej naturalny dźwięk. • Wspaniały mikroprocesor pic32mx274 zużywa mniej prądu i zwiększa prędkość przetwarzania o 33 %. • Ulepszone filtrowanie źródła zasilania, które w szczególności zwiększa odporność na wi-fi, bluetooth i hałas komórkowy. • zawiera adapter dragontail USB-a do USB-c. (tłumaczenie FB z francuskiego)
  2 points
 4. Dokanałowy substytut LCD-4z. Widać że taki jest ich preferowany kierunek brzmieniowy. Link do recenzji: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-modulu-bezprzewodowego-audeze-cipher-bt/
  2 points
 5. Aune T1 SE za 899 w Morele z kodem MORELOWASR https://www.morele.net/wzmacniacz-aune-t1-se-5852800/
  2 points
 6. Będę kombinował, aby był. Niestety na dostawy od Audeze jest spory interwał, więc muszę trochę poczekać. Nie rzuciło mi się to w uszy, choć kabel sam z siebie moduluje dźwięk i ciężko jest faktycznie coś w ten sposób wykryć. Jeśli są tam jakieś zniekształcenia, to naprawdę minimalne. Zależy tak naprawdę od nadajnika. Z BT400 nie zanotowałem przesunięcia względem filmów/YT na PC. W grach nie sprawdzałem. Jak zawsze. Każda teza musi mieć dowód i jeśli powie się A, trzeba potem umieć powiedzieć B. Na razie wszystkie znaki na niebie, ziemi i w kartonie po chipsach pod mostem w Kiezmarku wskazują, że mam rację .
  1 point
 7. @Jakub Łopatko bardzo dziękuje za recenzje. Jak wiesz bardzo jej oczekiwałem. Dowiedziałem się prawie wszystkiego co mnie interesowało, wiec pozwolę sobie tutaj zadać trzy pytania: 1. Czy usłyszałeś kompresje/degradacje dźwięku względem kabla analogowego na kablu BT? 2. Jak wygląda latency? Czy da się swobodnie oglądać filmy na yt, filmy z PC lub nawet grać? 3. Czy jeśli nadarzy się okazja porownanie CBT z kablem V2 i sprzętem z lighting to będzie można liczyć na uzupełnienie recenzji, pomiarów i potwierdzenie lub zanegowanie tezy/przypuszczenia o tym, ze oba kable powinny grać dokładnie tak samo?
  1 point
 8. @NuYam dziękuje za opis. Przez rok posiadałem i10 i bardzo długo rozważałem przesiadkę na i20 (do dzisiaj jest to opcja). Zbieram informacje na temat i10 vs i20 i wszystko powoli zaczyna układać mi się w pewna całość. Jeśli nie posiadasz sprzętu Apple by sprawdzić pełnie możliwości słuchawek to warto zainteresować się kablem Cypher BT - właśnie jestem po lekturze recenzji na blogu by @Jakub Łopatko
  1 point
 9. Bzdura kompletna. Tam jest TPA6120A2, nie mający żadnych problemów z niskoimpedacyjnymi słuchawkami. K7 mają 62 Ohm, co jest w zupełności wystarczające. To, że TOBIE coś się nie podoba, nie znaczy że to coś musi być przesadzone, zniekształcone lub jakkolwiek złe. Wręcz przeciwnie i często jest kompletnie na odwrót, bo równie dobrze można powiedzieć, że lubisz do bólu konturowe i odchudzone granie. Sęk w tym że jakoś nikt nie ma z tym problemu, czego nie można powiedzieć o Tobie - wiecznie tylko Ty masz ze wszystkim problemy, wszystko jest badziewne i dla jeleni, a tylko sprzęt posiadany przez Ciebie jest najlepszy i przecudowny. Takie za przeproszeniem faszystowskie podejście do audio uznające jedyne słuszne rozwiązania. Wielokrotnie zwracano Ci na to uwagę, bo nie tylko ja obserwuję to od miesięcy i choć jestem osobą bardzo wyrozumiałą i tolerancyjną, nawet mi powoli kończy się już cierpliwość. Nie musisz zmieniać swojego światopoglądu, może być tak bardzo wypaczony jak tylko chcesz, ale nie manifestuj go proszę u nas na każdym kroku. Z góry dziękuję.
  1 point
 10. No przykro mi, ale moje 20stki już mają nowego właściciela, ale sam myślałem nad podesłaniem takiego zestawu do testu nawet miałem przygotowanego na tą okazję starego 5C córki, ale okazało się że od leżenia w szufladzie i nieużywania bateria powiedziała goodbye
  0 points

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...