Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/22/2019 in Posts

 1. 2 points
  Kiedyś w liceum posiadając mały budżet samemu to przeżywałem i z perspektywy czasu uważam to za chorobę, w sumie lepiej pasowałoby określenie - uzależnienie. Mocno drenujące czas, uwagę i portfel.
 2. 1 point
  Aune X1S + AKG K712Pro Dragonfly Red + Audioquest Nighthawk Carbon Co do odtwarzacza to ja używam foobara a do streamingu Tidala
 3. 1 point
  Po Audeze Isine i10/20 kolejna firma prezentuje doki planarne
 4. 1 point
  Tylko HE1000 a LCD 4 to kosmos, a koniec wszechświata. Do kosmosu jest jeszcze w miarę prosto się dostać, na koniec wszechświata już nie bardzo. A po co leczyć? To nie choroba. Zapewne rozwiązaniem jest dojść tam, gdzie się marzy i samemu się przekonać, czy było warto, czy to właśnie to i czy znaleźliśmy drogę do Valhalli, by pić razem z bogami.
 5. 1 point
  Jeśli masz z tego fun, a nie rujnujesz budżetu rodzinnego, to się baw i czerp z tego maks radochy. A jak masz problem z zakupocholizmem i skupiasz się bardziej na maknamentach niźli radochy z odsłuchu - no cóż, tutaj jakaś terapia wskazana.
 6. 1 point
  VE Zen, przy różnych rewizjach będzie łącznie 2 lata. Zrozumieć, że są ważniejsze rzeczy.
 7. 1 point
  Ze słuchawek wychodziłoby że K1000, od listopada 2015. Pisałem wielokrotnie w recenzjach. W dużym skrócie przerwy i posiadanie sprzętu z niższych przedziałów cenowych, aby docenić jakość i klasę tego z wyższych.
 8. 1 point
  AKG 701, kolor biały - wyglądaja jeszcze teraz na dośc luksusowy produkt . Mam je do dnia dzisiejszego i już u mnie pozostaną. 😁
 9. 1 point
  Nie zawsze. Są modele gdzie różnice są dość małe między kabel a BT. Tak, do odpowiedniego napedzenia słuchawek wysoko omowych (Ohm) telefon i laptop nie wystarcza. Będzie potrzebny jakiś wzmacniacz/Integra. Dlatego tutaj lepiej (moim zdaniem) sprawdza się słuchawki BT. TIDAL HiFi ma już dobrej jakości mp3 320kbs więc już jest git. Wersja Master ma już bezstratne np. FLAC. Dodatkowo warto przetestować Bowers&Wilkins P7 Wireless (recenzja na blogu), niestety są już nie produkowane więc w grę wchodzą tylko używki. Podobno lepszymi pod względem SQ są NAD HP70 (recenzja na blogu) i osobiście docelowo poszedłbym te NADy. Można ich posłuchać w Top HiFi. Napisz jeszcze jakiego gatunku muzyki słuchasz. Zerknij jeszcze tutaj https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/ Powyższe proponowane są dość uniwersalne i powinny się sprawdzić w większości rodzajów utworów.
 10. 1 point
  Oppo PM-3. Chyba także Aune E1, RHA T20 i AKG K550 II.
 11. 1 point
  Najdłużej się trzymały i czasem nawet nadal trzymają... ATH-M50x. Moje drugie, po AKG K512, "poważniejsze" słuchawki. Wcześniej miałem podejście "jedno do wszystkiego" i potrzebowałem dobrego allroundera na miasto i do domu. Od jakichś 2 lat siedzą w szufladzie głównie, ale zrobiłem im open mod i czasem odświeżam, bo fajnie grają, ale przegrywają nieco z DT990 Edition, zwłaszcza po wyjęciu gąbek spod pierścieni.
 12. 1 point
  K 701 już mam trzy lata co najmniej i raczej nic w temacie się nie zmieni, K272 chyba podobnie. Grado - rok. Ostatnie sałuchawki jakie kupiłem to właśnie Grado.
 13. 1 point
  Na stronie producenta https://www.msi.com/Motherboard/B450-A-PRO.html są informacje o audio i z opisu wygląda że byle co tam nie wrzucili. Twój układ to ALC892, niestety nie powiem ci że wystarczy, bez porównania z jakimś zewnętrznym dac amp się nie obejdzie. Może masz od kogoś pożyczyć?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...