Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/11/2019 in all areas

 1. 5 points
  Kilka dni temu natrafiłem na nowe słuchawki Rosyjskiej produkcji, mianowicie: Kennerton Magni: https://www.kennerton.com/shop/magni/ Słuchawki mają częściowo grafenowy przetwornik: jak możemy tutaj wyczytać: Czyli grafen jest naniesiony jakąś aplikacyjną metodą na membrane z materiału 'mylar' to chyba jakiś rodzaj poliestru, nie wiem dokładnie. Modyfikacjom uległ też cały mechanizm dynamiczny jak czytamy tutaj: Producent opisuje je jako niezwykle szczegółowe, rozdzielcze oraz o szerokim zakresie dynamiki, grające podobnie do planarów. Jak dotąd jest tylko jedna kilku zdaniowa opinia na ich temat: https://www.soundphilereview.com/reports/report-munich-high-end-2019-day-two-3810/ Czyli brzmią jak otwarte, z fajną przestrzenią. Jako, że troche e-mailowełem z Kennertonami przed poprzednim zakupem, postanowiłem zapytać o ich nowe słuchawki. Oto częśc maila, którego otrzymałem w odpowiedzi: Jestem zachwycony ostatnim nabytkiem od tej firmy, tj. Kennerton Magister Pro i aż mnie kusi żeby zakupić jeszcze te, W końcu słuchawek opartych o grafen jest chyba niewiele.
 2. 4 points
 3. 3 points
  Wymiana lamp w Pathos Aurium . Towar deficytowy ,ale można znależć - i znalazłem. Lampy są już w gniazdach.
 4. 2 points
  Te biorą dużo , ale jak graja.😃 Wlasna produkcja -kabel Gothic Audio litz pure silver 8 core i wtyki Neutrik. Do poprawy oznaczenie kolorami ,a reszta chyba okej
 5. 1 point
  Witajcie, kolejna, gorąca nowość od Fiio zawitała w Audiomagic! Fiio M11 to nowy flagowiec serii M, która wprowadzona została w 2018 roku. Już od pierwszych zapowiedzi oraz ilustracji budził ogromne emocje, głównie z uwagi na bardzo nowoczesny design i ogromny jak na DAPy wyświetlacz. Teraz, gdy urządzenie trafiło już do sprzedaży, możemy spojrzeć na nie nieco bardziej doinformowanym oraz krytycznym wzrokiem, a wnioski nasuwają się jedne - Fiio kolejny raz zrobiło kawał dobrej roboty. Odtwarzacz prezentuje się bardzo nowocześnie i nie inaczej jest w kwestii funkcjonalności - na pokładzie dostajemy potężny procesor Exynos 7872, podwójny DAC AK4493, prawdziwie zbalansowany układ audio, ekran który zajmuje 86% frontu urządzenia oraz 2 sloty na karty MicroSD...a to dopiero początek. W efekcie tego, M11 to jeden z najszybciej oraz najpłynniej działających DAPów opartych na Androidzie na rynku. Warto zwrócić też uwagę na to, że działa on na Androidzie w wersji 7.0, który jak na standardy przenośnych odtwarzaczy, jest bardzo świeżą propozycją. Wbudowany akumulator o pojemności 3800mAh pozwala na aż do 13 godzin nieprzerwanej pracy oraz na ponad 50 dni działania urządzenia w trybie uśpienia. Fiio M11 to również pierwszy odtwarzacz przenośny od Fiio, w którym znajdziemy wszystkie 3, najbardziej popularne wyjścia słuchawkowe na rynku : 3,5mm, 2,5mm oraz 4,4mm. Nie będzie zatem konieczności zmiany wtyczek w używanych przez nas słuchawkach, a obecność zbalansowanego wyjścia 4,4mm cieszy najbardziej, ponieważ ten rodzaj zbalansowanego połączenia będzie lada moment używany w niemal każdym, zbalansowanym urządzeniu audio. Nie zapomniano również o użytkownikach rozwiązań bezprzewodowych. M11 wyposażony został w modul Bluetooth 4.2 oraz między innymi w aptX HD, LDAC oraz LHDC. Wszystko to powoduje, ze M11 jest bardzo mocnym kandydatem do zostania okrzykniętym najbardziej uniwersalnym i najlepiej zaprojektowanym DAPem na rynku. Ogromna funkcjonalność, świetne wykonanie, dźwięk bardzo wysokiej próby oraz rozsądna cena składają się na prawdopodobnie najlepszy odtwarzacz jaki Fiio dotychczas wypuścił. Egzemplarz demonstracyjny Fiio M11 dostępny jest do odsłuchu w salonie Audiomagic przy ulicy Siennej 61 w Warszawie. Zapraszamy również do sieci sprzedaży Fiio, gdzie już dziś możecie nabyć M11. Audiofanatyk Art-Sat Audeos AudioPark Audiostyl AudioŚwiat Audioneo Audiotop AVPartner DSSSystems/Avstore/Sluchawkomania Nautilus FotoAudio Fusic Hard-PC HiFi Silesia HIFistation Headbeat Audiosfera Linia Dźwięku LOCO Media Centrum Meloman Mozos NOMAD Planeta Dzwieku VICO / Audioplaza Delta Audio PHU HIT Rafko/RMS Technotronik/Q21 Pasja Rynex/Audiotrendt Premium Sound
 6. 1 point
  Nie, ale zastanawiałeś się nad materiałem podstawowym, więc przytoczyłem przykład .
 7. 1 point
  Świetne znalezisko z 2L : https://tidal.com/album/87327215 po prostu wow. Świetnie brzmi na NO, ale tylko mogę sobie wyobrażać jak mogłoby to jeszcze lepiej zabrzmieć z lepszymi słuchawkami. Ale sam album po prostu miodny. Obym więcej takich znalazł.
 8. 1 point
  No tak ale jak napisał Pan Jakub w jednej z recenzji kabi, jeżeli planuje się kupno takiego drogiego przewodu to warto być przekonanym że słuchawki do których kupujemy kabe zostaną z nami na dłuższy okres.
 9. 1 point
  Kabelek to Noir HPC Mk2 , czekałem tylko parę dni , bo trafiłem na używkę na żółtym forum .
 10. 1 point
  Ja na mój Noir Hybrid HPC czekałem 8 dni.
 11. 1 point
  Jestem ciekaw jak długo czekaleś na realizację zamówienia . Sam muszę wymienić fabryczny w Xsach ,ale nie jestem jeszcze zdecydowany jaki wybrać .
 12. 1 point
  @maszynista1987 czy to jest FAW Black Noir Mk2?
 13. 1 point
  Kabelek do XC?
 14. 1 point
  Czwarty, IMO najlpeszy, sezon Breaking Bad
 15. 1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...