Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/13/2019 in all areas

 1. 1 point
  Przykro mi ale niestety aktualnie mam do dyspozycji telewizor 13 letni który nie ma wejścia ani coax ani optyk Nie ma on nawet full HD tylko HD Ready, także tego..
 2. 1 point
  Flizelinowe o-ring'i + bassport mod już zrobione. Jak by tu jeszcze wrzucić tą średnicę z K500 EP...
 3. 1 point
  @Roberto Właśnie podłączyłem i działa, Aune wyświetla PCM 48.
 4. 1 point
  Grado tylko otwarte, nie mają izolacji i raczej nie należą do wygodnych. Nawet pojawiły się Grado GW100 z bluetooth słabo dostępne w Polsce, ale nie mają ANC, bo wyklucza to raczej otwarta konstrukcja. Z ANC bluetooth są jeszcze przecież całkiem fajne Sennheiser Momentum Wireless 2 AEBT. Są poza tym chwalone za wygodę i przez niektóre osoby, które miały z nimi do czynienia Definitive Technology Symphony 1. https://www.ceneo.pl/39580090 Na amazonie bywają za połowę ceny. Są słuchawki przewodowe z dobrą izolacją i z ANC. Z tego słuchałem Bose QC25. Są jeszcze z przewodowych np. AKG N60NC ale bardziej nauszne. Poza tym KEF Space One przewodowe z ANC. Audio Technica ATH MSR7NC. https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-msr7nc.html Z Master Dynamic nie miałem do czynienia. Ale przewodowych z dobrą izolacją pasywną trochę jest.Trzeba przejrzeć polecane i zamknięte do 1,5 K. Przy dobrym tłumieniu pasywnym często cierpi wygoda w nausznikach. Ale są wyjątki. Np. Beyerdynamic DT150 - wygodne, izolujące, dobre brzmienie, studyjny wygląd i nie najłatwiejsze w napędzeniu. Nie wiem czy nie byłby problem z napędzeniem przez taki przenośny adapter bluetooth. Bardzo dobre są Focal Listen i świetnie tłumią, ale nie są komfortowymi słuchawkami do długich odsłuchów. Już bardziej wygodne, chociaż nie tak przyjemne jak Listen, będą AKG K550 MK3. Ja mam sprawę dobrze izolujących stacjonarnych słuchawek ze znakomitym SQ załatwioną w formie AKG K270 Studio dodatkowo teraz z nowymi padami dekoni. Ale to już stare słuchawki vintage i trzeba czekać na okazję w dobrym stanie, dobrej cenie, na ebay. I jak kto lubi, albo nie lubi, vintage. Dobrą izolację pasywną mają też i są względnie wygodne Bowers&Wilkins P7W niestety już nieprodukowane. Tak samo P7 przewodowe. Trafiają się jednak jeszcze używane na rynku wtórnym lub rzadziej nawet "nowe", a warto je mieć, bo naprawdę bardzo dobrze grają.
 5. 1 point
  No to jedziemy z tematem! Wróciły do mnie P7W i DFR a dodatkowo za sprawą @Jakub Łopatko nabyłem droga kupna: -Aune S6 od w/w kolegi -K270 Studio i dodatkowe welurowe pady do nich (od lata się na nie czaiłem) -chłodzenie do nowej stacjonarki która się powoli składa

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...