Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/27/2019 in all areas

 1. 3 points
 2. 2 points
  @wilk_u sam fakt braku izolacji nie sprawia magicznie, że masz wentylację poprawną. Jak zależy na przewiewności to zwróć uwagę na pady - skórki, zwłaszcza ze sztucznej skóry, nie oddychają i lepiej iść w welury. Druga sprawa to wielkość muszli i głębokość - im więcej miejsca dla uszu tym lepiej. Spróbuj jeszcze ATH-R70x, ale te koniecznie trzeba przymierzyć na głowie. No i lubią prąd, 470 omów nie w kij dmuchał, chociaż o dziwo nawet z iPhona to już grało (choć cichawo).
 3. 2 points
 4. 1 point
  a jutro: LG Quadbeat Stingery pamiętam ktoś na naszym forum miał. Powiedzieć że nie był zadowolony, to jak nic nie powiedzieć. Jeśli słucha Pan losowych polecanek od losowych osób, to obawiam się, że skończy Pan z losowym produktem i pretensjami od firmy/pracowników, że zarekomendował Pan sprzęt beznadziejny i nieużyteczny dla części personelu. Oczywiście jeśli komuś się nudzi w życiu i potrzebuje ekscytacji opartej na podziwianiu jak na - być może niezbyt lubianych - pracownikach rysuje się grymas bólu egzystencjalnego wynikającego z konieczności pracy na niezbyt dobrze dopasowanym sprzęcie, to niech i tak będzie, każdy ma jakiś fetysz. Ale jeśli podchodzimy do tematu na poważnie, to jednak trzymajmy się poważnych propozycji . Jeśli priorytetem jest tylko voicechat i ma to być niespecjalnie izolujące od otoczenia, wtedy linkowane GSP być może warto rozważyć. HyperX Cloud Alpha na pewno są większe i będą lepiej sprawdzały się przy pracy wielogodzinnej z racji konstrukcji wokółusznej. Do tego jest możliwość wymiany ich padów jeśli któryś z pracowników będzie narzekał na wygodę. Moim zdaniem tu się temat zamyka.
 5. 1 point
  Tor bez słuchawek Focala na dłuższą metę nie ma racji bytu.
 6. 1 point
  Z tego co kojarzę to do rocka pasują tutaj FOSTEX TH610 jak i ogólnie do samego daca. Jednak nie słuchałem ich osobiście i jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Jest to jednak konstrukcja zamknięta. Fostex HP-A4BL słuchałem zaś osobiście z HD600 i grało to wspaniale jak na swoją cenę. Bardzo neutralne i uniwersalne granie, po balansie świetna energia brzmienia ale jednocześnie super gładkość gdzie nawet metal czy rock nie powinien zbytnio drażnić ostrością.
 7. 1 point
  Soen - Lotus, kapitalny album!
 8. 1 point
  Behemoth wysoko sobie poprzeczkę przy "The Satanist" postawił, ale... dali radę! Płyta bardziej różnorodna, ciekawsza, z gęstszym klimatem, przy zachowaniu technicznej perfekcji i ciężaru gry

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...