Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/2018 in all areas

 1. Niedaj się zwieść kolegą - tylko kupuj te 702 i bedziesz zadowolony gwarantuje ci to na 100 % .Ja używam je od wielu lat i mam możliwość porownania różnego sprzętu z racji pracy w sklepie z elektroniką i słuchawek jest trochę które miałem na glowie . W tej cenie na rynku są best buy . A jeśli chodzi o żródło to karta za 500 da radę . zmieścisz sie w tysiaku plus- minus stówka i napisz do mnie czy to była dobra podpowiedz . Ja wiem co napiszesz .
  1 point
 2. Słuszna uwaga żeby słuchać fajnie muzy nie trzeba iść z wydatkami na maksa . W porownaniu z słuchawkami w przedziale 100- 400 zł to skok jakościowy na 702 jest ogromny nawet w grach .
  1 point
 3. Graficzna oś czasu powstawania op-amp'ów zaprojektowanych i wykonanych przez Audiofeel z Koreii Pd. W następnych postach, w miarę możliwości i czasu będę zamieszczał opisy w/w op-amp'ów. Proszę o niezamieszczanie odpowiedzi pod niniejszym postem, to pozwali na utrzymanie porządku w planowanych opisach. .
  1 point
 4. AUDIOFEEL DISCRETE OP-AMP OPM2320 AUDIOFEEL DISCRETE OP-AMP OPM3320 20 maja 2018 została zaprezentowana nowa rodzina opamp'ów konstruktora elektronicznego z Korei PD, znanego w Polsce pod pseudonimem Audiofeel. Mamy możliwość zakupu dwóch rodzajów wzmacniaczy: OPM 2323 D - Dual , high impedance type OPM 2323 S - Single , high impedance type OPM 3320 D; Dual , medium impedance type OPM 3320 S; Single , medium impedance type Cechy wspólne nowych op-amp'ów: mały rozmiar wbudowana funkcja korekcji napięcia wejściowego prąd spoczynkow
  1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...