Skocz do zawartości
Freesbee

Sennheiser HD 477 - przestała działać lewa słuchawka

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie/Drodzy. W moich ukochanych Sennheiser HD 477 przestała działać lewa słuchawka. Przyznaję, że w związku z tym, że od 2 lat używam ich wyłącznie w pracy, gdzie mam minimum ustawowe dostępnej dla mnie powierzchni biurowej to nie mogąc skrócić kabla 2 razy dziennie po nim jeździłem fotelem :( Przełożyłem jednak kable między słuchawkami i wciąż cisza w lewej, więc to chyba jednak membrana poszła, a nie kabel?
Czy to się da/opłaca naprawiać? Gdzie w Warszawie jakiś serwis / złota rączka?
Jeśli nie naprawialne to co kupić do 250 zł? Zależy mi na "oddychalności" słuchawek bo często 2-3 h bez przerwy mam na uszach. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobaw się i odkręć elementy lewej strony, możliwe że po prostu kabel trzeba będzie przylutować. Miałem taki sam problem w starych Philipsach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że kabel jest odłączalny. Każda słuchawka przypinana jest oddzielnym mini-jackiem :)

A sama słuchawka jest chyba zalana plastikiem bo jak odchyliłem gąbkę to nie da się jej na powrót włożyć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Freesbee napisał:

Tylko, że kabel jest odłączalny. Każda słuchawka przypinana jest oddzielnym mini-jackiem :)

No ale chyba nie przypinasz kabla od razu do przetwornika, coś tam pomiędzy też musi je łączyć :P 

Możesz się pobawić skoro i tak są zepsutę, już gorzej nie będzie - no może wizualnie być gorzej do dłubania. Jak nie chce Ci się bawić w naprawianie to rzeczywiście lepiej poszukać czegoś nowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi