Skocz do zawartości
EvilKillaruna

Recenzja słuchawek Lime Ears Model X (UCIEM)

Rekomendowane odpowiedzi

Premierowa recenzja naszej rodzimej marki - niemal najwyższy model z oferty, odlany uniwersalnie na każde ucho i strojony dla szerokiego grona odbiorców. Ekstremalne rozwinięcie FiiO FH1 za ok. 3820 zł. 

lime-ears-model-x-universal-08.jpg

Link do recenzji: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-lime-ears-model-x-universal/

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie. O takim fakcie staram się informować w recenzji bezpośrednio. Teoretycznie mógłbym jeszcze spróbować ze swoim kablem od iSine, ale nie wiem jak tam wygląda polaryzacja. Trzeba byłoby posiedzieć nad tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobrze się czytało, trzeba jeszcze przekonać Emila Stołeckiego do testów słuchawek dla mniej zamożnych (jakby były w uniwersalnej wersji). Poza tym jego strona ma dla mnie minusy w postaci cen w EUR i użytego języka. Mimo traktatu akcesyjnego nadal obowiązującą walutą w Polsce są złotówki a język polski ;)
BTW opcję dostosowania słuchawek to CustomArt ma lepszą .

Edytowane przez raulendymion
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recka jak zwykle bardzo dobra.

Co do samych słuchawek. Dla mnie, nie mają one miejsca bytu. Już kupując iSine 10, które są 3x tańsze mocno się głowiłem czy na prawdę chcę inwestować tyle kasy w sprzęt przenośny, stricte outdoorowy. Bo do tego służyłby mi takie słuchawki jak Limonki. Już połączenie Opus #1 + i10 na początku sprawiało mi dyskomfort ( a co jak zgubię, zaleję itd. sprzęt o wartości circa 3 000).

Chętnie bym oczywiście posłuchał i ocenił co tracę, ale niestety zwykły user nie ma  raczej na to szans :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi