Skocz do zawartości
Arhael

Pomoc w wyborze słuchawek do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, zastanawiam cię między Positive Vibration 2 Wireless a Bluedio F2.

Może również znacie inne słuchawki godne polecenia do 300zł, słuchawki nie muszą być bezprzewodowe jednakże było by to zaletą. Jednakże wygoda jest najważniejsza.

Edytowane przez Arhael

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nikt nie miał przyjemności (lub nieprzyjemności) obcowania z tymi słuchawkami po za oczywiście autorem bloga. Skoro dałeś te dwie propozycje to już zapewne się zapoznałeś z recenzjami :)

Jedne z wygodniejszych słuchawek Jake miałem to były Bose QC25 jednak to są słuchawki bardziej outdoorowe I niestety cena za używki dwu krotnie przewyższa założony budżet. Jeśli jednak ta wygoda jest najważniejsza to warto dopłacić. 

Druga opcja która mógłbym polecić to Cloud od HyperX. Bardzo fajne słuchawki, z miłymi padami które potrzebują trochę godzin żeby trochę się ułożyły I zmiekły. 

Podane przeze mnie słuchawki nie potrzebują żadnego wzmacniacza więc można je podpiąć normalnie pod telefon. Oczywiście nie możemy też oczekiwać cudów czy rozwiązań z dużo droższych modeli, jednak wydaje mi się że Clody będą bardzo ciekawa i uniwersalna opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem kiedyś Cloudy 2 po tym jak zepsuły mi się 3 sztuki trochę się zraziłem od tej marki. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Recenzje wymienionych modeli jak już wyżej zaznaczono są na blogu.

2. Jaka była przyczyna awarii wszystkich 3 sztuk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. chciałbym poznać opinię większej ilości użytkowników.

2.zepsuła się jedna słuchawka, w każdej sztuce. -_-

Edytowane przez Arhael

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość mocno używane są Cloudy u mnie w rodzinie od roku i narazie nic się nie dzieje, także dziwne. Pierwszy raz słyszę o takiej awarii w tym modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi