Skocz do zawartości
Krisol

Słuchawki dokanałowe BT do 100/150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzień dobry

Szukam dokanałowych słuchawek bezprzewodowych, mam przewodowe Brainwavz Delta i pasują mi pod każdym względem - jakość i charakterystyka dźwięku, jakość wykonania, wygląd, wygoda jest ok ale HJE120 mi lepiej siedziały, generalnie gdyby istniały to kupiłbym takie same tylko bezprzewodowe. Słuchawki będą służyły do słuchania muzyki z telefonu(odtwarzacz PowerAMP) i czasem oglądania filmów/seriali(odtwarzacz MX Player). Wystarczy mi 4h działania na baterii, nie zależy mi na mikrofonie.

Oprócz nich miałem:

Philipsy SHE3590/3700 - za mało średnicy

Panasonic HJE120/125 - za ciemne/za dużo basu

SoundMagic ES18 - w miarę ok ale jakby klasa niżej od Brainwavz Delta

Z tego co się zorientowałem do wyboru mam Audictus Endorphine lub Bluedio KN Sport, oprócz tego są jakieś Xblitz Pure ale producent pisze coś o mocnym basie, parę JBL ale tu płaci się pewnie bardziej za markę, SNAB EP-101M grają V-ką więc raczej odpadają.

Najbardziej zależy mi na dźwięku zbliżonego charakterystyką do Delt, czyli w miarę zbalansowanego, do tego fajnie gdyby nie miały typowo plastikowego feelingu jak SHE3700, najlepsze byłyby oczywiście metalowe ale matowo/gumowy plastik też może być, cena do 100 zł ale gdyby baaardzo się opłacało to mogę dorzucić 50 zł.

Głównie chodzi mi o porównanie Audictus Endorphine i Bluedio KN Sport, w testach widziałem, że te pierwsza grają podobnie do Audictus Adrenaline, generalnie kupię te, które są bardziej zbliżone do Delt, nie chcę mieć dwóch mocno różnie brzmiących słuchawek, bo wtedy wolałbym jedne od drugich. :D

Pozdrawiam

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 100zł ciężko dostać coś co spełni nasze wszystkie wymagania - jak sobię zdajesz sprawę. Czytałeś recenzję obydwu par słuchawek? Obydwie znajdziesz wpisując w google w tym jedne będą też pod szyldem AF ;) 
Jeśli masz możliwość to kup przez internet. Jeśli Ci się nie spodobają to masz dwa tygodnie na zwrot zakupionego towaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie znalazłem testów tych słuchawek u jednej osoby żeby sensownie porównać, jedynie tutaj ale KN Sport vs Adrenaline a nie Endorphine.

EDIT: Chyba że audiokrytyk to również pan Jakub Łopatko(audiofanatyk)? :D

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiego porównania, musisz przeczytać obydwie recenzję i zapamiętac/zapisać interesujące dla Ciebie cechy i wybrać które tych cech mają więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy to ma sens skoro każdy ma inny słuch, w takim razie po prostu zamówię obie na allegro, zwrot w paczkomatach jest za darmo.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Krisol napisał:

EDIT: Chyba że audiokrytyk to również pan Jakub Łopatko(audiofanatyk)? :D

Postaram się nie obrazić za to porównanie ;).

W przypadku moich własnych recenzji możliwe jest oczywiście ich porównywanie ze sobą: ta sama osoba, ten sam gust, w dużej mierze cały czas ten sam lub podobny do siebie sprzęt i przede wszystkim ta sama metodologia co do pomiarów akustycznych. Dopiero porównania względem innych recenzji lub treści udających takowe mogą nie mieć sensu (i z reguł nie mają). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie proszę o wybaczenie. :D

Odsłuchiwał Pan może te Endorphine i ma jakieś porównanie do Adrenaline? Bo jak rozumiem do 100 zł nie ma nic lepszego od tych dwóch które wcześniej podałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi