Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, vonBaron napisał:

czego chcieć więcej

Niskiej ceny :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie się prezentuję. Może sprawię sobię jakiegoś ciekawego i taniego DAPa

Narazie nie jest dostępny ale warto się zapisać do newslettera, może jakiś kodzik będzie rabatowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z R3 i R6 (szczególnie) się póki co nie popisali, więc do trzech razy sztuka. Jednak Hidizs to Hidizs - przebranie się niewiele im pomogło :D

Edytowane przez Mayster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli HiBi to przebrany Hidizs? Podobno wsparcie urządzeń powyżej roku jest bardzo słabe, wiesz coś więcej @Mayster?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hiby nie miało nic wspólnego z Hidizsem, gdy robili tylko soft (poza dostarczaniem go m.in Hidizsowi). Wprowadzając DAPy zrobili to działem Hidizsa (wykupili bodajże). 

Mówisz o wsparciu Hidizsa jak rozumiem (Hiby tyle nie istnieje)? Trudno mówić o wsparciu, jeśli firma z premedytacją kłamie - głośna sprawa o AptX dumnie podawanym na pudełku, a w rzeczywistości go nie było. W innych modelach też się chwalili np LDAC, a potem dopiero czekali na cerfytikację (nie wiem nawet czy dostali - przestałem śledzić). Z AP200 też cyrki jakieś były, że ludzie je oddawali, m.in. z wifi. Pomijam sam fakt, że raczej nic ciekawego nie mieli w ofercie. Na mp3store jak raz rzuciłem hasło 'Hidizs' to nagle z 5 osób rozgoryczonych ich sprzętem się wypowiedziało 😅

Wypuszczenie R6 z impedancją z wyjściową to był debilizm do kwadratu i w równie idiotyczny sposób bronili się, że jest on jakoby przeznaczony do wymagających słuchawek Oo No tak - odtwarzacz przenośny, którego nie użyjemy z przenośnymi słuchawkami hah Spawn z mp3 wyżej stawia M0 od R3.

Napastują mnie nadal o wprowadzenie do sprzedaży, ale moje początkowe zauroczenie małym dapem do 1000 zł. z Tidalem szybko prysło. 

Żeby R6 Pro był konkurencyjny za te ~3500 zł. to na prawdę musi grać konkretnie i... działać jak trzeba. Żeby chociaż takiego DX150 prześcignął to już będzie mega sukces ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak. Chodziło mi o Hidizs. Co chwilę maile wysyłają o swoich promocjach 20-30% na tego AP200 + dodają jakieś doczki do nich. 
Czekamy na recenzję tego ustrojstwa. Za tę cenę to już powinno być wszystko dopiętę na tip-top ale wiadomo jak to bywa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena też kozacka :) Ciekawe czy naprawili kulejące wyjście audio z poprzedniej wersji. Opinie na Amazonie do wersji R6 średnie, zwłaszcza ze względu na wieszające się oprogramowanie.

Edytowane przez raulendymion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co udalo mi sie wyczytac na hedfaju oni dalej tam maja na wyjsciach impedanacja ok. 10 ohm, nie wiem dla kogo ma byc to sprzet. Do skutecznych armatur sie nie nada, duza czesc hybryd tez ma impedancje w okolicach 16 ohm, a duze planarne sluchawki potrzebuja wiekszej mocy do dzialania (zazwyczaj). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Adamesq napisał:

Z tego co udalo mi sie wyczytac na hedfaju oni dalej tam maja na wyjsciach impedanacja ok. 10 ohm, nie wiem dla kogo ma byc to sprzet. Do skutecznych armatur sie nie nada, duza czesc hybryd tez ma impedancje w okolicach 16 ohm, a duze planarne sluchawki potrzebuja wiekszej mocy do dzialania (zazwyczaj). 

Zdziwił mnie właśnie zapis "Closed-Loop Output Impedance" i tak się zastanawiam czy to nie jakiś pomiar w specyficznych warunkach, żeby zamaskować prawdziwą impedancję wyjściową. Jeśli faktycznie nie zmienili tego względem R6 to... ;DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Mayster napisał:

Hiby nie miało nic wspólnego z Hidizsem, gdy robili tylko soft (poza dostarczaniem go m.in Hidizsowi). Wprowadzając DAPy zrobili to działem Hidizsa (wykupili bodajże). 

Mówisz o wsparciu Hidizsa jak rozumiem (Hiby tyle nie istnieje)? Trudno mówić o wsparciu, jeśli firma z premedytacją kłamie - głośna sprawa o AptX dumnie podawanym na pudełku, a w rzeczywistości go nie było. W innych modelach też się chwalili np LDAC, a potem dopiero czekali na cerfytikację (nie wiem nawet czy dostali - przestałem śledzić). Z AP200 też cyrki jakieś były, że ludzie je oddawali, m.in. z wifi. Pomijam sam fakt, że raczej nic ciekawego nie mieli w ofercie. Na mp3store jak raz rzuciłem hasło 'Hidizs' to nagle z 5 osób rozgoryczonych ich sprzętem się wypowiedziało 😅

Wypuszczenie R6 z impedancją z wyjściową to był debilizm do kwadratu i w równie idiotyczny sposób bronili się, że jest on jakoby przeznaczony do wymagających słuchawek Oo No tak - odtwarzacz przenośny, którego nie użyjemy z przenośnymi słuchawkami hah Spawn z mp3 wyżej stawia M0 od R3.

Napastują mnie nadal o wprowadzenie do sprzedaży, ale moje początkowe zauroczenie małym dapem do 1000 zł. z Tidalem szybko prysło. 

Żeby R6 Pro był konkurencyjny za te ~3500 zł. to na prawdę musi grać konkretnie i... działać jak trzeba. Żeby chociaż takiego DX150 prześcignął to już będzie mega sukces ;) 

Żeby ten DX150 był taki dobry jak niektórzy ludzie piszą to też byłoby dobrze...

Tidal na nim gorzej działa niż na moim ZX2...

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, vonBaron napisał:

Żeby ten DX150 był taki dobry jak niektórzy ludzie piszą to też byłoby dobrze...

Tidal na nim gorzej działa niż na moim ZX2...

A co na tym klocu działa dobrze, chyba tylko zegar systemowy :P

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi