Skocz do zawartości
wojtczakowy7

Wyblakły paragon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W kwietniu dokonałem zakupu słuchawek w sklepie Euro RTV, jako dowód zakupu otrzymałem paragon. Był schowany razem z pudełkiem od słuchawek ale zaczął tracić kolor, widać na nim większość danych (cenę, nr paragonu) ale nazwa produktu jest akurat nieczytelna. Zarejestrowałem ten paragon przez Internet na stronie sklepu i mam możliwość pobrania "Dokumentu sprzedaży do wydruku", są na nim dane zakupu i wszystkie informacje. Mam pytanie czy ten dokument może zastąpić paragon w przypadku gdy chciałbym odesłać słuchawki na naprawę gwarancyjną a paragon nie jest w pełni czytelny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien zastąpić, zwłaszcza jeśli sklep sam oferuje taką opcję i możliwość wyciągnięcia takiego dokumentu. Prawdopodobnie zrobili to aby nie musieć wystawiać co rusz duplikatów paragonów. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że tak, jeżeli identyczne danę będą na tym dokumencie to nie powinno być żadnego problemu. Mam dla Ciebie dwa prostę rozwiązania

• Zeskanuj sobię paragony, nawet jeśli są ledwo widoczne to pobawienie się kontrastem/nasyceniem powinno załatwić sprawę
  • Paragony włóż do lodówki (wiem że to głupie ale jeśli coś działa to nie jest głupie :D ) wtedy ta barwa praktycznie w ogóle nie znika.
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wojtczakowy7 napisał:

Cześć,

W kwietniu dokonałem zakupu słuchawek w sklepie Euro RTV, jako dowód zakupu otrzymałem paragon. Był schowany razem z pudełkiem od słuchawek ale zaczął tracić kolor, widać na nim większość danych (cenę, nr paragonu) ale nazwa produktu jest akurat nieczytelna. Zarejestrowałem ten paragon przez Internet na stronie sklepu i mam możliwość pobrania "Dokumentu sprzedaży do wydruku", są na nim dane zakupu i wszystkie informacje. Mam pytanie czy ten dokument może zastąpić paragon w przypadku gdy chciałbym odesłać słuchawki na naprawę gwarancyjną a paragon nie jest w pełni czytelny?

gdybys przeczytal 76 stron warunkow sprzedazy RTV EURO AGD to bys wiedzial ze ten dokument jest wlasnie po to aby zastapic wyblakly paragon :)

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żeby mi się jeszcze chciało to czytać :) Dziękuję wszystkim za pomoc

@LoCzekk nie rób offtopu :P

Edytowane przez wojtczakowy7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ysis napisał:

gdybys przeczytal 76 stron warunkow sprzedazy RTV EURO AGD to bys wiedzial ze ten dokument jest wlasnie po to aby zastapic wyblakly paragon :)

Nie prawda. @wojtczakowy7 nie słuchaj kolegi, bo ta informacja jest już na 57 stronie. Także 20 stron mniej do czytania :squint2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio.