Skocz do zawartości
corrim

Przejsciowka do montowania mikrofonu do statywu - Samson G TRACK PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Szukam przejsciowki do zamontowania mikrofonu Samson G TRACK PRO do statywu, problem polega na tym, ze ani mikrofon ani statyw (pierwotnie chcialem kupic NB-37) nie posiadaja przejsciowki/lacznika/mocowania i nie udalo mi sie poki co znalezc nic w internecie.
Nie pomogli mi rowniez w jednym z wiekszych audio sklepow w Krakowie, bo rzekomo nie jest to sprzedawane osobno.
Takie przejsciowki/mocowania sa w standardzie w mikrofonach, jednak Samson takowej nie zalaczyl.
Czy mozecie cos polecic jak zamontowac ten mikrofon do statywu?
Sam lacznik jak sprawdzilem jest standardowym mikrofonowym. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz. Chodzi mi bardziej o lacznik miedzy mikrofonoem a statywem. Wydaje mi sie ze to bedzie cos jak na tym zdjeciu na dole na srodku, co wkreca sie w mikrofon a druga strona stabilizujemy na sztywno na statywie:
https://redir-img11.allegroimg.com/photos/oryginal/74/83/62/20/7483622050

Samson ma standardowy gwint wiec dowolny taki wkrecany lacznik powinien wystarczyc, jednak nie udalo mi sie skutecznie znalezc tej czesci w samodzielnej sprzedazy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może mikrofon przyszedł wybrakowany, bo nie chce mi się wierzyć, że taki element nie był uwzględniony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikrofon jest w zestawie ze stojakiem na ktorym jest zamontowany, nie dodaja nic wiecej. Zawsze rozwiazaniem jest koszyk odpowiedni (gdzie nie ma duzego wyboru ze wzgledu na budowe mikforonu), ale szukalem potencjalnie tanszego rozwiazania. 
5893104_sd.jpg;maxHeight=640;maxWidth=55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to koszyk chyba będzie najlepszym wyjściem, 40zł to znowu nie majątek, a też ma swoje zalety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi