Skocz do zawartości
Ruseek

Odtwarzacz MP3 HI-FI do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznaczę, że nie mam zbyt obszernej wiedzy w dziedzinie odtwarzaczy MP3, więc wybaczcie jak powiem coś nie tak :). Poszukuje prezentu dla Szwagra (na prośbę Siostry) w postaci odtwarzacza MP3. Sam zainteresowany stwierdził mało precyzyjnie że chciałby "aby miał wszystko i był HI-FI". Szczerze nic mi to nie mówi :P. Budżet jaki siostra chce na to przekazać to 1000 zł. W internecie opinii milion jak zawsze ale spójności brak. Jakbyście mogli mi coś polecić rozsądnego i dobrze grającego w tej cenie, żeby gadżeciarz Szwagier się uśmiechnął :D.

Za każdą opinie serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj szwagra jakie ma słuchawki i czy korzysta z serwisów streamingowych typu tidal, spotify.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotify to na pewno a słuchawki podejrzewam że dopiero będzie kupował sobie :D. Z tego co wiem obecnie siedzi na jakimś Iphonie i korzysta na pewno ze słuchawek od niego. Dopiero zaczyna swoją przygodę ze sprzętem muzycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trochę ponad budżetem jest Pionner XDP 100 lub 300R, on właśnie "ma wszystko".

W tym budżecie, kilka osób chwaliło sobie najnowszego ipoda touch, ale nie traktowałbym go jako HiFi.

Edytowane przez Soundy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiego ma Iphone’a? Może dobrym rozwiązaniem byłoby pozostanie przy nim i kupienie porządnych słuchawek bluetooth. Jak choćby kilka dni temu recenzowanych przez Evila nad viso hp70. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi