Skocz do zawartości
EvilKillaruna

Recenzja słuchawek NAD VISO HP70

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki nawet fajne i udane, bardzo praktyczne. Moim zdaniem - niedoceniane i często pomijane, a mimo wszystko warto je sobie gdzieś przy okazji odsłuchać. Dla fanów równego, naturalnego i bezpiecznego grania mobilnego.

nad-viso-hp70-01.jpg

Link do recenzji: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-nad-viso-hp70/

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podoba mi się ich design, oraz jakość wykonania (przynajmniej na zdjęciach). Z chęcią porównałbym je sobie z DSR9BT, tylko ciągle czasu brak aby wybrać się na odsłuchy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DSR9BT to kompletnie inne brzmienie. Trudno powiedzieć z pamięci czy mocniejszy bas, ale na pewno bardziej oddalona średnica i wyraźniejsza góra DSR9BT + wyraźnie większa głębia sceny. NADy to większy szacunek dla wokalu, uniwersalne strojenie zdolne zagrać wszystko dobrze, podczas gdy ATH to bardziej elektronika, coś w ten deseń. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HP50 są bardzo fajne, szkoda że 70 są tak trudne do zdobycia z drugiej ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HP50 nie słuchałem, ale jeśli grają tak jak 70-tki, to również powinny być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@EvilKillaruna Czy HP70 też grają raczej ciepło?

Dobrze że doczytałem, mój Sony nie ma aptx tylko LDAC także zakup HP70 mija się z celem. 

W sumie to tylko Mobuisy Audeze mogą mnie zaciekawić jeśli chodzi o słuchawki BT. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale to takie ciepłe bezpieczeństwo, aniżeli faktyczna ciepłota. Zakładasz je i czujesz że wszystko jest w porządku, nie za dużo, nie za mało. 

Mobiusy to bardziej słuchawki nastawione pod gaming i zabawę wbudowanymi efektami surround. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi