Skocz do zawartości
bhm

Marley PV2W vs CAL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Obecnie korzystam z CAL, ale uznałem, że może warto byłoby przerzucić się na słuchawki bezprzewodowe – mimo niezłej mobilności Creative'ów, kabel czasem jednak doskwiera. Jak mają się polecane przez pana Jakuba Marley'e do CAL pod względem brzmienia? Jest to jakiś spory spadek na jakości? A także sprawa bardziej prozaiczna: jak z ich wielkością? Creative'y leżą i pasują bardzo fajnie.

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zależy jeszcze czy mowa o CAL na starych, czy na nowych przetwornikach, ale CAL powinny być cieplejsze i ciemniejsze. Ich nauszniki również będą większe, PV2 są modelem jedynie nausznym. Jeśli szuka Pan takiego grania jak CAL w wydaniu bezprzewodowym, mogą sprawdzić się jeszcze Audictus Winner.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie przyznam, że nie jestem (być może jeszcze) szczególnym audiofilem, więc jednak większą wartość przywiązuję do wygody. Grunt, żeby była dobra izolacja i by leżały odpowiednio. Nie mogę zlokalizować nigdzie podanych przez Pana Audictus Winner, czy to na pewno odpowiednia nazwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale produkt jest bardzo premierowy i dopiero wchodzi na rynek. Mógłbym zrobić Panu zdjęcia, ale niestety mam aktualnie remont w studiu i cały sprzęt fotograficzny jest poskładany. Recenzję dopiero będę pisał, a sprzęt mam w sumie od piątkowej nocy z faktu złapania kuriera rzutem na taśmę na mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czekam w takim razie na recenzję, dziękuję za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę uprzejmie. Na tą chwilę z tego co widzę mają 10 godzin pracy na baterii i mają kosztować 150 zł. Jedyne wady jakie stwierdziłem to niepotrzebnie długi kabel jak na słuchawki przenośne (3m) i słabe sprawdzanie się jako headset do rozmów telefonicznych, ale łączą w sobie zarówno ciepłe granie a'la CAL po kablu, jak i po BT lubią zagrać równo i wyważenie. Z wygodą sobie poradziłem rozginając trochę pałąk - to samo było z Marleyami i bardzo wieloma słuchawkami nausznymi. Dlatego preferuję pałąki stalowe w takich słuchawkach, bo to zawsze dla nas użytkowników jest duży plus w takich chwilach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.11.2018 o 21:20, EvilKillaruna napisał:

Proszę uprzejmie. Na tą chwilę z tego co widzę mają 10 godzin pracy na baterii i mają kosztować 150 zł. Jedyne wady jakie stwierdziłem to niepotrzebnie długi kabel jak na słuchawki przenośne (3m) i słabe sprawdzanie się jako headset do rozmów telefonicznych, ale łączą w sobie zarówno ciepłe granie a'la CAL po kablu, jak i po BT lubią zagrać równo i wyważenie.

Czyżby szykował się bardzo dobry produkt BT do 200zł który łączyłby wszystkie najważniejsze cechy tj. wygoda, niskie opóźnienie i w miare przyzwoite granie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie jest tak dobrze :). Ale na razie wady jeśli się trafiają, to raczej użytkowe-telefoniczne. 

YsoXGKA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi