Skocz do zawartości
jacmiszcz92

Kabel XLR 4-pin do Sennheiser HD650 z Aune S6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o podanie propozycji kabli XLR 4-pin o długości 3-3,5m łączących Sennheiser HD650 z Aune S6. Wiem, że ceny są kosmiczne, ale może uda Wam się znaleźć coś sensownego w znośnej cenie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez jacmiszcz92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te 3m kabla to konieczność? Na allegro jest bardzo fajny kabel, ale ma tylko 1,8m ;)

https://allegro.pl/kabel-zbalansowany-ve-sennheiser-hd600-do-xlr-4pin-i7628774410.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze zapytam jaka to różnica czy przewód od słuchawek ma 1x 4 PIN XLR czy 2x3 PIN? Czy 2x3 nie będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś mocno analizowałem temat dla samego siebie i... przyznam że nie znalazłem żadnej wiążącej konkluzji. Są ludzie którzy twierdzą że jest wtedy jeszcze trochę lepiej, ale większość twierdzi, że to po prostu jeden ze sposobów podłączenia i nie będzie specjalnej różnicy z XLR-4pin, a jedynie drożej. Plus takiego kabla nie użyje Pan z S6, a dopiero z S7, który nie jest DACiem przypomnę. Czyli zrobiłby Pan kabel drożej i aby go użyć musi Pan zwiększyć dwukrotnie budżet na S6+S7. Co prawda z S7 Aune gra jak dla mnie słyszalnie lepiej i całość jest wtedy natywnym systemem dedykowanym BAL, ale wolałbym, aby taka konfiguracja była u Pana podparta potrzebą większej mocy i lepszej jakości dźwięku, niż użyciem dwóch wtyków XLR zamiast jednego :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W instrukcji mojego wzmacniacza jest załączony taki opis:

95017580_XLRconnection.thumb.JPG.f43f733495e2c138f1d183e1a5f545f0.JPG

Wygląda na to, że różnicy nie powinno być żadnej.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi