Skocz do zawartości
EvilKillaruna

[W TRAKCIE] Zamówienie na pady Dekoni Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Prócz Audeze, przygotowuję się również do zamówienia na nauszniki od Dekoni. Drogowskazem dla akcesoriów jest oficjalna strona producenta: https://dekoniaudio.com/products/

Tu również chyba wszystko co tam jest, powinno dać się sprowadzić. Na razie chciałbym ocenić z Waszej strony w ogóle zainteresowanie tym tematem. 

Jeśli ktoś także i tutaj chciałby coś dla siebie przy tej okazji, proszę o kontakt lub po prostu dopisanie się tu do wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do HD800 ostateczne ceny po podliczeniu wszystkich kosztów sprowadzenia wypadają tak:

• Welur: 319 zł
  • Skóra perforowana / hybrydy: 499 zł
  • Skóra: 459 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie się dopiszę, choć do HE1000 to nie mają.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do padów, tak. To ring od 3M, ale przeklejałem swoje pady testowo z 4-5 razy i nadal trzyma, jak również integralność strukturalna samej taśmy została na 99%. W oryginalnych padach Audeze było tak, że O-ring zostawał na talerzu słuchawek, a oryginalne pady rwały się co do materiału kołnierza. W porwanych miejscach nie chciały już tak dobrze trzymać, a co powodowało potem channel imbalance. Dlatego uważam Dekoni za lepsze, choć - w przypadku Elite Sheepskin przynajmniej - grające troszkę cieplej. Dobre to dla LCD-2 czy XC, z pozostałymi parami pewnie próbowałbym welurowych lub hybryd, nawet dla ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ja nie potrzebuję ringów z taśmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc czemu o nie zapytałeś? :) Przecież żadne pady Audeze nie będą pasowały na HE1000. A do okrągłych HiFiMANów mają dedykowane pady, więc nawet nie trzeba kombinować. 

Jeśli szukasz padów do HE1000, musiałbyś dać mi konkretny namiar na konkretny produkt/wersję. Aczkolwiek nie bez powodu kręcę się wokół Dekoni, bo z padami jest ogólnie u nas problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HE1000 to jedno, ale pady Audeże pasują do 009, mam teraz welurki Audezowe i myślałem nad hybrydami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy bedzie skladane zamowienie ? 

Czekam na hybrydy z massdropa (juz jada ale to united states postal services) i jezeli by jakosc mnie przekonala to chetnie bym wzial elite shapeskin do xc jezeli te hybrydowe nie sa za bardzo do nich odpowiednie.

Edytowane przez ysis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie planowałem w tym miesiącu, dając jednocześnie każdemu czas do namysłu, więc nie powinno być stresu i ciśnienia. Ale przede wszystkim zależy mi na tym, aby zobaczyć, czy w ogóle bylibyście zainteresowani tym tematem. 

EDIT: zapytanie wysłane w uwzględnieniem padów o jakich była tutaj mowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do lcd-xc lepeij wziac skore, skore z dziurkami, hybryde czy velours ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre pytanie. Ja bym osobiście brał skórki, jako że są ciemniejsze od stocków i idealnie powinny pasować do tego jak w XC plasuje się góra i średnica. Nie wiem jak wyjdzie z basem. Poza tym jest to jakkolwiek wskazane do słuchawek zamkniętych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja: Dekoni odpisało, oczekuję na fakturę i realizację. 

Zamawiane będą finalnie:

• EPZ-LCD-SK
  • EPZ-LCD-ELVL
  • EPZ-LCD-HYB
  • EPZ-HD800-SK
  • EPZ-HD800-ELVL
  • EPZ-HD800-HYB
  • EPZ-HIFIMAN-SK
  • EPZ-HIFIMAN-ELVL
  • EPZ-HIFIMAN-HYB

Takie nauszniki pojawią się na sklepie w najbliższym czasie. (SK - sheepskin / ELVL - Elite Velour / HYB - hybrydy). 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ilosciach "wystarczajacych" czy pojednyczne sztuki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że wystarczających, przynajmniej do końca roku. Nie są to pojedyncze sztuki, ale też z racji etapu próbnego nie jest to ogromne zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.10.2018 o 22:33, EvilKillaruna napisał:

Dobre pytanie. Ja bym osobiście brał skórki, jako że są ciemniejsze od stocków i idealnie powinny pasować do tego jak w XC plasuje się góra i średnica. Nie wiem jak wyjdzie z basem. Poza tym jest to jakkolwiek wskazane do słuchawek zamkniętych.

zastanawiam czy skora perforowana by nie pomogla pozbyc sie czesciowo cisnienia w sluchawkach z podobnym efektem jak skora jak chodzi o audio.

9 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Mam nadzieję że wystarczających, przynajmniej do końca roku. Nie są to pojedyncze sztuki, ale też z racji etapu próbnego nie jest to ogromne zamówienie.

Nadzieja umiera ostatnia a to moze byc zbyt dlugi termin dla mnie 😜a wiec pozwole sobie zrobic rezerwacje przez PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To naprawdę ciekawa sprawa. Niestety perforowanych nie zamówiłem. Uznałem je za zbyt egzotyczne jak na nasze warunki krajowe. Jeśli jednak będzie dużo zapytań, oczywiście rozważy się ich dosztukowanie przy następnej dostawie, ale to już chyba w przyszłym roku. 

Myślę że nie będzie problemu tak długo, jak zawierać będzie się ona w asortymencie który już jest zamówiony (domówienie jest niemożliwe na tym etapie już). W każdym razie dopisałem :).

Aktualizacja: Właśnie dostałem informację, że przesyłka od Dekoni została już wysłana i leci do mnie z USA. Wraz z procesem oclenia raczej nie powinna zająć dłużej niż tygodnia-dwóch.

Aktualizacja: Dekoni są już na miejscu. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Jestem zdecydowany na EPZ-LCD-ELVL pod LCD-3, będzie jeden wolny komplet ? W sklepie nie ma update...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Pozwolę sobie uderzyć do Pana na PW. Na sklepie produktów jeszcze nie ma, ponieważ w pierwszej kolejności realizowane są zamówienia prywatne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi