Skocz do zawartości
ChrisCRS

Dylemat: lampa vs krzem ;]

Rekomendowane odpowiedzi

z tym kupic raz a dobrze moze byc jednak problem bo ci sie gusta zaczna zmieniac jak zaczniesz sluchac nowych sluvhawek, zaczniesz szukac tego co ci w nich bedzie brakowac. Sluchawki sa duzo mniej uniwersalne od kolumn, zakup jest obarczony duzo wieksza mozliwoscia fuckupu :')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2018 o 22:16, ChrisCRS napisał:

Chociaż teraz właśnie wyskoczyła mi reklama z Top HIFI 20x0% więc kusza mnie LCD-X :D

I też jestem za tym, by kupić raz a dobrze, tym bardziej że jestem słabym negocjatorem i pewnie odsprzedawałbym sprzęt za zaniżoną wartoś:)

Ja gram na LCD-x i słuchałem je na hybrydzie tyle że dość drogiej ale grały świetnie . Mam je już jakiś czas i mogę coś o nich powiedzieć jeśli dobierze się do nich dobry wzmacniacz to grają lepiej od dwójek i klasyków   . Ja też bazuję na Tidalu , na płytach CD,oraz ma plikach .  Xsy   są niedoceniane ale wystarczy podjechać do któregoś z salonów Top Hifi  I porównac   je z 2C lub 2f  . Nalezy to zrobić żeby mieć pewność co potrafią . Sam tak zrobiłem i po godzinnym odsłuchy skreśliłem 2f i2c .  nie mogę powiedzieć że oba modele grały słabo, czy żle,inaczej jak xsy,jak dla mnie  xsy grają znacznie ciekawiej -  większa scena, wiecej powietrza, niżej schodzący bas i dobrze kontrolowany  .Mają też swoje słabsze strony ,jak wzmacnianie pogłosów ,ale mnie się akurat to podoba , takie małe dsp .Ale wybór należy do ciebie .  Nie kupuj słuchawek w ciemno bo możesz się dobrze rozczarować,jak powiedział kolega -lepiej kupić raz a dobrze .😊

Przeciągnij tutaj aby załączyć lub dodaj pliki...
Maksymalny, ogólny rozmiar 2,93MB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pablo650lcd-x a lcd 2c to nie ta sama cena tez. :) a co z lcd2f nie powiedzial bym ze jest lepiej ale jednak inaczej, zupelnie inaczej ale rozumiem co masz na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie-😊  jest inaczej i wybrać należy samemu .2C są znacznie tańsze i grają raczej podobnie do 2F,ale porównać warto żeby zmierzyć się z zakupem i zobaczyć progres pomiędzy nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi