Skocz do zawartości
vonBaron

Fanklub dynamików

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Noise napisał:

Astelli T5p 2gen

Możesz napisać kilka słów jak one grają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Palpatine napisał:

Możesz napisać kilka słów jak one grają?

Słuchałem ich na AVS i baaardzo mi siadły. O dziwo nie było typowej, Teslowej sssykliwości jaką mam nawet w swoich Xelento. Bardzo fajnie zestrojone, mega muzykalne, angażujące granie. Nie będę się porywał na techniczne opisy, ale zrobiły na mnie ogromne wrażenie :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Noise napisał:

Słuchałem ich na AVS i baaardzo mi siadły. O dziwo nie było typowej, Teslowej sssykliwości jaką mam nawet w swoich Xelento. Bardzo fajnie zestrojone, mega muzykalne, angażujące granie. Nie będę się porywał na techniczne opisy, ale zrobiły na mnie ogromne wrażenie :)

Będę chciał ich kiedyś posłuchać. Jeśli są strojone jak T1 rev2 i nie ma sykliwości to dla mnie byłby to strzał w 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bas zapamiętałem jako bardzo sprężysty, angażujący i świetnie fakturowany. Wiadomo, jest podbity i lubię mocniej zaznaczony dół, więc nie jestem w pełni obiektywny tym bardziej, że mój tor to w większości IEMy. Niemniej stockowe pady w T5p to porażka i takie Dekoni to mógłby być strzał w dziesiątkę zwłaszcza, jeżeli chodzi o komfort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chyba wypada się zapisać do klubu dynamików z nowym nabytkiem - w domu pojawiały si nowe, pięknie grające Audio Technica ATH-AD2000X.

Edytowane przez Corvin74
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Corvin74 napisał:

pięknie grające Audio Technica ATH-AD2000X.

I jak je odnajdujesz? Jak grają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dopiero drugi dzień jak je słucham, ponoć muszą się długo wygrzewać, ale na już mogę powiedzieć że mają fajną mikrodynamikę i są dość szczegółowe. Bas nie schodzi w nich strasznie nisko, ale jest szybki i precyzyjny. Chyba najważniejsza jest średnica, ładnie łączy się z górą, która nie kłuje w uszy. Dość duża scena. Nie jestem znawcą, czekam na wzmacniacz lampowy, to polecany duet dla tych słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zeos patrz i ucz się chłopaku jak się robi recenzje i porównania.

Z pierwszego filmu to o dziwo HD800 grają mi najlepiej (Cleary na moich uszach), a z drugiego bardzo fajnie grają Z7 i Z1R a Z7m2 słabo.

Może warto tym Z7 dać szanse 9_9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@vonBaron HD800 zmiażdzyły całą stawkę chociaż TH900 też dobrze grały chociaż czuć że scena troche mniejsza. Z1R chyba bardziej średnicowe granie - czy się mylę?

Z drugiej strony chciałbym usłyszeć jak grają Z1R/Z7 z tą dedykowaną integrą od Sony którą prezentuję Bert w filmiku :D

Co do Z7m2 to takie trochę przytłumione z małą sceną się wydają w porównaniu do Z7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem: 

HD800

K1000

Aczkolwiek facet ma lepszy model niż mój, przez co lepiej nagrywa mu sopran.

Nie wiem, bylibyście zainteresowani takim czymś z mojej strony?

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a  powiem to by bylo ciewkawe. bo jednak uslyszec to dobry dodatek do przeczytac !

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

MDR-Z1R zabrzmiały tragicznie na tym filmiku :ph34r: dlaczego...

Edytowane przez decees

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, decees napisał:

dlaczego...

Bo tak się dzieje ze słuchawkami z bardzo precyzyjnym punktem skupienia w zakresie generowanej fali akustycznej. O ile je mają. Plus kwestia zamkniętości i badziewnie zrobionego sopranu w Z1R, który ma prawdopodobnie tą samą skazę co K812/872, czyli słuchawki super póki nie dostajesz krzykliwego 5,8-6 kHz w kontraście jakościowym do reszty. Coś, co wszystkim wychodziło, tylko nie w pomiarach na head-fi, którego Sony było sponsorem. SBAF boleśnie wypunktowało wtedy manipulowanie pomiarami, aby ukryć peak Z1R. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi