Skocz do zawartości
vonBaron

Fanklub dynamików

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Noise napisał:

Astelli T5p 2gen

Możesz napisać kilka słów jak one grają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Palpatine napisał:

Możesz napisać kilka słów jak one grają?

Słuchałem ich na AVS i baaardzo mi siadły. O dziwo nie było typowej, Teslowej sssykliwości jaką mam nawet w swoich Xelento. Bardzo fajnie zestrojone, mega muzykalne, angażujące granie. Nie będę się porywał na techniczne opisy, ale zrobiły na mnie ogromne wrażenie :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Noise napisał:

Słuchałem ich na AVS i baaardzo mi siadły. O dziwo nie było typowej, Teslowej sssykliwości jaką mam nawet w swoich Xelento. Bardzo fajnie zestrojone, mega muzykalne, angażujące granie. Nie będę się porywał na techniczne opisy, ale zrobiły na mnie ogromne wrażenie :)

Będę chciał ich kiedyś posłuchać. Jeśli są strojone jak T1 rev2 i nie ma sykliwości to dla mnie byłby to strzał w 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy też mają ten boomboxowy bas jak zwykłe T5p v2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bas zapamiętałem jako bardzo sprężysty, angażujący i świetnie fakturowany. Wiadomo, jest podbity i lubię mocniej zaznaczony dół, więc nie jestem w pełni obiektywny tym bardziej, że mój tor to w większości IEMy. Niemniej stockowe pady w T5p to porażka i takie Dekoni to mógłby być strzał w dziesiątkę zwłaszcza, jeżeli chodzi o komfort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi