Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cena 499 USD. Wymienne moduły jak w DX200.

Więcej info na:

http://ibasso.com/cp_xq_dy.php?id=6517

https://www.head-fi.org/threads/ibasso-dx150-dual-dacs-and-interchangeable-amps-the-music-adventure-continues.874224/

DX150 specifications:
CPU: 64bit 8 Cores A53
RAM: 2G LPDDR3
Rom: 32G eMMC
DAC: Dual AK4490EQ
Sample Rate: PCM:8kHz-384kHz(8/16/24/32bits) native DSD:DSD64/128/256
USB DAC Function: XMOS XU208, Thesycon USB driver.
WiFi/Bluetooth: 802.11(b/g/n/ac)(2.4Ghz/5Ghz),Bluetooth4.1.
Battery: 3.8V 4400mAh Li-polymer battery provided by MBELL.
Quick Charge: PD2.0, compatible with QC2.0.
Size: 128.5mm*69mm*19.5mm
Weight: 245g

\4A6FDD40-66EF-4903-82AE-429B12B70AED.jpeg

4C101181-D570-48EF-814B-3714C665A0B2.jpeg

8F71699D-0DBE-435F-B1EB-C97D870CAA60.jpeg

ABCCBC0E-E6E6-4D2B-A6DA-A38AEB481B71.jpeg

D9AD42D8-57EE-47CB-A60A-0721DE359E31.jpeg

DA6CA384-64E8-46F4-8F05-BA3581ABAA92.jpeg

E11BE092-F464-4E37-9448-AE84DECE2643.jpeg

Edytowane przez raulendymion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą sposób przedstawiania na stronach iBasso to typowo chińskie podejście - zamiast dać porządne zdjęcia, dają niewiele mówiace rendery. A przydałoby się choćby porównanie wielkości z DX200/80. Jakby Chinole nie mogli zatrudnić dobrego fotografa, mało tam maja ludzi? ;)

Trzeba czekać na test kogoś z Head-Fi lub kupić samemu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że grajki przenośne nie są tu zbyt popularne ;)

1683963336_IMG_20180912_173422(Duy).thumb.jpg.9d9ab003a373143d9017bb3103ff993e.jpg

Pożyczyłem go na parę dni i już od pierwszych chwil mi się podoba, takie granie za mniej niż 2000zł? WOW!

Razem z DX150 dostałem dwa AMPy 6 i 7. Na razie testuje 6.

Gra dosyć ciepło i słodko ale nigdy nie jest zamulony, wolny, bardzo muzykalne granie.

Od razu spodobał mi się bardziej od Opusa #1(s).

Android działa bardzo sprawnie, Tidal śmiga lepiej niż u mnie na telefonie :D

Z minusów, wymiana wzmacniacza jest dosyć ciężka, za cholerę nie chcę wykryć mi sieci 5GHz.

Ogólnie świetny grajek, gdybym miał wolne 2000zł to już bym go zamawiał.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielam opinie VonBarona. Tez go mialem przez chwile i bylem w sumie zachwycony. Gdyby mial EQ ktory dziala pod USB-DAC to pewnie bym z nim zostal na dluzej, przykro mi przyznac ale gral lepiej od Shanlinga M3s, a z B&W P7W po kablu naprawde wyciagal to co najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AMP7 gra jaśniej, z większą ilością powietrza. Basu jest trochę mniej ale ma lepszą kontrolę i fakturę, schodzi też niżej. Z Elearami brzmi chyba lepiej niż 6 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No ciekawe. Zamierzam się wieczorem przekonać, jak odbiorę przesyłkę. BTW pozdrówcie BigMarasa na forum mp3store - Marek wszystko wysyła błyskawicznie.

Mi też widzi sieć 2,4 GHz, za to służbową sieć w robocie wykrywa bez problemu. Zainstaluj mod Lurkera, wg mnie grajek działa na nim zdecydowanie sprawniej, no i jest tryb Mango Playera, jak w DX200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mialem tylko ze stockowym AMP6 i nie mam tak naprawde wymagajacych sluchawek, obie pary ktore posiadam (Listen, P7W i od dzis TRNV80) zagraja z ziemniaka i to taniego jesli chodzi o spelnienie wymagan pradowych. W kazdym razie sprzet bardzo udany, chociaz moze nie do konca 'portable'. Jak moja dziewczyna to zobaczyla to myslala ze to jakis pancerny telefon :D 

edit: a BigMaras faktycznie dziala szybko. Zadzwonilem do niego po zlozeniu zamowienia i byl na tyle kochany ze mimo ze byl w ruchu to wrocil sie do bazy zeby mi go wyslac. Pewnie doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak dzialaja uzaleznienia kiedy jest sie dealerem :D

Edytowane przez Adamesq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odebrałem AMP 7 i na początku zonk - zero dźwięku z gniazdka. No, ale Indianin - kamienna twarz, nie poddaję się. Reboot - nadal nic, przywrócenie ustawień fdabrycznych - i na szczęście poszło. Już chciałem recovery uruchamiać, przyzwyczajenie z Androida :)

Edycja 7.10.2018 - iBasso poszło do nowego właściciela, niestety użytkowo jest to wielki i nieporęczny kloc. A oprogramowanie to porrażka - jak można było wypuścić stckowy odtwarzacz bez możliwości przewijania utworu? W takim X5-III wszystko działa płynnie. Także nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi