Skocz do zawartości
vonBaron

Muzyczne Zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, daviox napisał:

Tyyyle muzy wejdzie! :D

Na jakiś czas problem braku przestrzeni z głowy. :)

2 minuty temu, LoCzekk napisał:

Ja właśnie poluję na jakąś 128gb w dobrej cenie.

To musisz polować na okazje z peppera właśnie. Teraz za 18,99 $ https://www.joybuy.com/3297606.html?_cps=62103310.230084386&utm_source=AD111&utm_medium=affiliate&utm_campaign=202779 ale to się średnio opłaci przy doliczonych opłatach jak tu masz poniżej 100 zł. https://www.x-kom.pl/p/448638-karta-pamieci-microsd-sandisk-128gb-microsdxc-ultra-80mb-s-c10-uhs-i.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki @Bernie zaraz przeszukam meila to może jakiś kodzik będe miał jeszcze bo często wysyłają takie na -20zł. Zawsze to coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LoCzekk napisał:

Dzięki @Bernie zaraz przeszukam meila to może jakiś kodzik będe miał jeszcze bo często wysyłają takie na -20zł. Zawsze to coś :)

W opiniach ludzie coś narzekają na te tańsze SanDiski. Nie wiem, ja miałem kilka SanDisków 64 GB i na razie wszystkie żyją. Jakby co, to jest 10 lat gwarancji.

No i ta karta 128GB ma wolniejszy zapis, lepiej wziąć kartę z certfikatem A1 (oznaczenie A1 i czerwony pasek do góry zamiast białego, jak na mojej 400 - ce), z szybszym zapisem/odczytem jak ta https://www.sferis.pl/karta-pamieci-z-adapterem-microsdxc-sandisk-ultra-128gb-class-10-sdsquar-128g-gn6ma--p522691?nobid= (W X-KOM taka jest droższa)

Chociaż do muzyki i do telefonu czy DAPa mi wystarczał zawsze taki tańszy SanDisk, ale jak jest szybsza w tej samej cenie to brałbym o lepszych parametrach.

W tej samej cenie jest jeszcze Kingston, ale ma bardzo wolny zapis. Opłaca się 10 zł drożej Samsung Evo z większymi prędkościami odczytu https://www.x-kom.pl/p/360785-karta-pamieci-microsd-samsung-128gb-microsdxc-evo-plus-zapis-90mb-s-odcz-100mb-s.html.

Generalnie te karty staniały ostatnio i pewnie dalej będą tanieć, ale kiedyś coś trzeba kupić.

Edytowane przez Bernie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Bernie napisał:

W opiniach ludzie coś narzekają na te tańsze SanDiski. Nie wiem, ja miałem kilka SanDisków 64 GB i na razie wszystkie żyją.

Sam używam kart SanDisk'a i Samsung'a, z żadnymi problemów nie miałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, daviox napisał:

@LoCzekk w Komputroniku teraz promka: SanDisk Ultra 200GB, za 129 złotych.

//Post nie zawiera lokowania produktu. :D

EDIT: No i tak jak @daviox pisze wyżej, jest promka na 200 GB (to też nie reklama  :))

https://www.komputronik.pl/product/425256/sandisk-ultra-microsdxc-200gb-android-100mb-s-a1-uhs-i-adapter.html

Brałbym większą, jeśli tylko telefon czy DAP może obsłużyć, bo miejsca nigdy dosyć.

Edytowane przez Bernie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BGVP DMG - zobaczymy o co ten cały szau na Head-fi :)

PS Zdjęcie pogladowe, zamówiłem na Ali, pewnie dojdzie po Świętach. I sporo tak taniej niż jakiś Janusz na Allegro sprzedaje.

0dc974322a277b31bb68c07bc784dd25.jpg

Edytowane przez raulendymion
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2018 o 10:09, EvilKillaruna napisał:

Dobrze ze rok się jeszcze nie skończył. Wsiadamy do pociągu nie byle jakiego bo do HypeTrain'u 😛

20181213_170411.jpg

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, LoCzekk napisał:

Dobrze ze rok się jeszcze nie skończył. Wsiadamy do pociągu nie byle jakiego bo do HypeTrain'u 😛

20181213_170411.jpg

Witam w gronie posiadaczy E1. :D Z czym będą grać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, daviox napisał:

Witam w gronie posiadaczy E1. :D Z czym będą grać?

Zwykły telefon, mają być pancerne i wytrzymać w warunkach po za domowych 😛 Nie mam DAPa I mieć nie chce. Potencjał narazie nie będzie super wykorzystany ale co tam, pobawię się ustawieniami w telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dać im trochę czasu, bo różnica rzeczywiście jest, chociaż mnie już urzekły prosto z pudełka. ;)
Gratuluję zakupu. :D

Z telefonu też nie powinno być problemu, ale w moim przypadku tel. gra zbyt jasno*, albo po prostu przyzwyczaiłem się do charakterystyki M1. :)
*Wyobraź sobie Dali z odsłuchów, ale w uszach, choć z lepszą sygnaturą basu. To chyba dość trafne porównanie tego, jak gra moja smart-cegła, jest nastawiona pod ciepło grający sprzęt. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mój S9 gra ciemno i muszę sobie ostatnie kHz podbić i w sumie zrobiłem już kalibracje pod P7W a że mają podobne strojenie to jest szansa że nie będę musiał nic zmieniać. Akurat te są już wygrzane :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pady do D1000

Skórki ocieplają co w pierwszej chwili wydaję się dobre ale po czasie stwierdza się że no nie to (szczególnie bas staję się nieznośny)

Welury to inna para kaloszy, grają neutralnie, przybliżają średnicę i wyrównują całe pasmo, zdecydowanie najlepsze pady.

Welury + ICan w trybie Tube+ = :x

IMG_20181217_111857.thumb.jpg.2a9b6b3cb34e1a7f63c50c1e8c49c395.jpg

Edytowane przez vonBaron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki uprzejmości znanej sieci handlowej mam kolejne płyty. Bynajmniej nie chodzi o sieć z branży rtv.

1.thumb.jpg.4aa0425017591881d36c6c78b8a7e05a.jpg

W dniu 10.12.2018 o 14:15, Bernie napisał:

ale jak jest szybsza w tej samej cenie to brałbym o lepszych parametrach.

Class 4 zupełnie wystarcza. Po co szybsza?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Rafacio napisał:

Class 4 zupełnie wystarcza. Po co szybsza?

Bo ma wolniejszy zapis. Nie chodzi tylko o odczyt.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

„Nie wiele lepiej ale ? Ale lepiej „ 

AF4580B0-74D9-4216-AE0B-0FDCFA55CB27.jpeg

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Soundy napisał:

To już zależy od gabarytów biblioteki.

@Soundy nie raz nie ma siły kogoś przekonywać, zwłaszcza jak ludzie piszą chyba tylko dla zaczepki.

Z ciekawości sprawdziłem sobie i zapełnienie 1GB z muzyką na starej karcie zajęło 2,5 min, na nowej szybkiej 60s.

Można sobie obliczyć, ile godzin więcej zajmie zapełnienie wolnej karty 200 GB. Kto ma czas i taką kartę może sobie sprawdzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi