Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, vonBaron napisał:

Jeszcze nic nie sprzedałem. 

Dharmy już są tak doinwestowane że już się chyba bardziej nie da. 

przepraszam. Pomylilo mi sie z Dhartmami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te Finale VI dobre byłyby do ciężkiej muzy? Bo ktoś mi je ostatnio polecał tylko niewygodne ponoć są...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, vonBaron napisał:

Te Finale VI dobre byłyby do ciężkiej muzy? Bo ktoś mi je ostatnio polecał tylko niewygodne ponoć są...

Finale VI? Ostre są skubańce, trzeba lubić takie granie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sybilizują? Brałbym je do DAPa który jest dosyć ciepły.

Edytowane przez vonBaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, vonBaron napisał:

Sybilizują? Brałbym je do DAPa który jest dosyć ciepły.

Nie, nie pamiętam sybilacji na nich, góra jest bardzo ostra i szczegółowa. Fajna scena. (za sybilację odpowiada peak na przełomie średnicy z wysokimi imo). Słuchałem ich z Mojo i razem fajnie grały.

@Noah musiałby się wypowiedzieć, miał je dwa razy, to jego ulubione słuchawki obok HD800

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawka @Palpatine 3 razy :) Należy pamiętać , ze one maja zaledwie 8ohm . Na stockowych padach to męczarnia , dużo zmieniają pady brainwavz . 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Noah 3 razy, niech będzie ;)

Pisz lepiej jak one grają, bo ja słuchałem ich dobry rok temu i tylko na Mojo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest o nich tyle napisane ,ze ja już nic nowego nie dodam :)  metalu nie słucham ,wiec nie pomogę niestety 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Noah napisał:

Jest o nich tyle napisane ,ze ja już nic nowego nie dodam :)  metalu nie słucham ,wiec nie pomogę niestety 

Słuchałem ich bo myślałem że to będzie dobry pomysł dla muzki elektronicznej ale nie był 😁

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, Noah napisał:

Poprawka @Palpatine 3 razy :) Należy pamiętać , ze one maja zaledwie 8ohm . Na stockowych padach to męczarnia , dużo zmieniają pady brainwavz . 

Skóra czy welur?

Te okrągłe?

Edytowane przez vonBaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Welur wycina w nich bas i to zauważalnie . Brainwavz XL okragle ,skóra owcza . 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem kiedyś na Aune S16 Finali tylko nie pamiętam czy III czy IV ale bas tam był taki wielki, obły, bez kontroli, ogólnie nie podobał mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno III i VI nadają się do metalu - po zmianie padów oczywiście (ja testowałem owalne supersofty HM5 skórzane). Różnica jak kto metal lubi, gęstawy i chropawy (III) czy przestrzenniejszy i rozjaśniony (VI). Podobno też III nawet bez zmiany padów nadają się do metalu, ale wtedy trzeba sobie poradzić z wygodą.

Ogółem Sonorousy po zmianie nauszników są wszystkie bardzo godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej niż VI w rocku/metalu sprawdzają się IV - są delikatnie ciemniejsze i bardzie dociążone  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta oferta wisi już sporo czasu, jedynie cena maleje nieznacznie, nie ma również informacji o źródle zakupu/gwarancji. No i Tophifi też nie próżnuje i u nich za nową parę aktualnie 400zł drożej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest tu problem natury straty przy odsprzedaży. Podejrzewam, że to normalnie kupione iSine 20, których właściciel musi teraz "walczyć" z promocją na nowe sztuki. To samo mają właściciele LCD-X i XC. Jeśli ktoś kupił wersję FULL BOX, do tego jeszcze ze starą opaską, to teraz jest spory problem aby sprzedać je bez dużej straty. Pudełko jest identyczne z moim, więc założyć można że to wersja starsza. Plus opublikował numer seryjny, więc ktoś nawet dla żartu może je zarejestrować na stronie Audeze.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi