Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Compton napisał:

Czarne??

Łoo, fajne!

Co z tego jak sssssyczą tak samo jak srebrne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed chwilą, Palpatine napisał:

Co z tego jak sssssyczą tak samo jak srebrne :(

Może są ciemniejsze w graniu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Compton napisał:

Może są ciemniejsze w graniu? ;)

Ty się śmiejesz, ale ja z nadzieją że tak jest nawet szukałem info czy coś pozmieniali w prezentacji dźwięku, ale niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed chwilą, Palpatine napisał:

Ty się śmiejesz, ale ja z nadzieją że tak jest nawet szukałem info czy coś pozmieniali w prezentacji dźwięku, ale niestety nie.

No to lipa jak tak, he he... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam nic nie syczy, no ale ja to gluchy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem do odpowiedniego działu: specjalnie jest na takie wątki przeznaczony dział w zakupowym, w którym można wrzucać różnego rodzaju akcje promocyjne i ciekawe pozycje wyszukane na aukcjach. 

Warto dodać w pierwszym poście, żeby nie było linkowania do własnych ogłoszeń - w ten sposób będzie myślę zdrowiej, a przeciwko temu zapisowi na żółtym nie miałem osobiście nic przeciwko. 

Ze swojej strony - K240 DF z Niemiec:

https://www.ebay.de/itm/AKG-K240DF-Kopfbugel-Kopfhorer-Schwarz/322985234990

Licytacja z jednym bidem i nie wiadomo jak się potoczy, ale stan bardzo dobry, a same słuchawki też cenne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekać jeszcze trochę, tak do 4,5 i wtedy .... no ale one dla Audiofila som to cena nie gra roli^_^

Oczywiście nie mam nic przeciw staruszkom AKG, ale warto spojrzeć na innych jak mamy je na głowie i słuchamy muzyki:ph34r:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, vonBaron napisał:

Drogo akurat nie aż tak jak na ceny w których je widziałem, ale sprzedawca to handlarz, który nie jest w stanie sklecić normalnie jednego słowa po polsku, przyznał się do sprowadzania słuchawek w celach handlowych, raz była nawet sytuacja, że wystawiał te same słuchawki które były wystawione na niemieckim eBayu (ten sam numer seryjny, ale inny komplet zdjęć), także oferuje to czego nawet nie ma fizycznie w rękach, jednocześnie przeklejając wciąż ten sam opis. Co rusz ma jakieś K1000 na sprzedaż, w cenach 6-8k zł. Z tamtych K1000 tłumaczył mi się, a przynajmniej tak go zrozumiałem, że pospieszył się i zrobił "automatyczny" resell choć sprzedawca z Niemiec mu odmówił (?) sprzedaży i wystawił produkt jeszcze raz. Ogólnie podejrzana sprawa. Pisałem o tym swego czasu w CB.

2 minuty temu, saudio napisał:

Oczywiście nie mam nic przeciw staruszkom AKG, ale warto spojrzeć na innych jak mamy je na głowie i słuchamy muzyki:ph34r:

Na pewno w tych cenach znajdą się opcje bezpieczniejsze :), ale - całkowicie osobiście i subiektywnie - K1000 po basmodzie mają u mnie status "headphones of choice". Szkoda że nie są tak czyste jak np. LCD-2F, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Na pewno w tych cenach znajdą się opcje bezpieczniejsze :), ale - całkowicie osobiście i subiektywnie - K1000 po basmodzie mają u mnie status "headphones of choice". Szkoda że nie są tak czyste jak np. LCD-2F, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

Nie no dźwiekowo i to jeszcze z wymienionym kabelkiem to killer, tylko niestety wygoda ... kawy po turecku też nie lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi