Skocz do zawartości

Tux

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Tux w dniu 8 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Tux punkty reputacji!

Reputacja

35 Good

O Tux

 • Tytuł
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Sennheiser HD 600, Sennheiser Momentum 2 AEG, Beyerdynamic T70p
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S16
 • Odtwarzacze
  Fiio X5 III

Ostatnie wizyty

1150 wyświetleń profilu
 1. Pomysł niezły, tylko formę trzeba przemyśleć, żeby nie zrobił drugi skąpiec. Jakiś system reputacji nie byłby zły.
 2. Które misiaczki wybierają się na AVS?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. LoCzekk

   LoCzekk

   Trzeba było po łapach klepnąć 😛 

  3. Tux

   Tux

   Jeszcze mam dwa dni, może będzie okazja :) .

  4. Rafacio

   Rafacio

   W sobotę. Właśnie piję kawę przed drogą. Jak zwykle jadę na jeden dzień, ale pewnie Golden Tulip sobie odpuszczę. Poza Staxami tam tylko jest wykwint, a Staxy to dla mnie jakieś takie są jednak...

 3. @Adrian4828 Chciałbyś, żeby jeszcze ktoś kupił ci te słuchawki i przesłał kurierem?
 4. @Adrian4828 Bierz taki model jaki już masz. Na pewno się nie rozczarujesz, skoro wiesz co ci się podoba.
 5. Moim zdaniem najlepiej kupić ten sam model, którego używa się obecnie.
 6. Za dwa lata będą nowe :)

  Jakub Blasikowski...

 7. Tux

  Polecanka kebabowni

  @vonBaron Jeśli już pokarm wojowniczych żółwi ninja, to w Warszawie pub Żaczek przy wydziale inżynierii materiałowej Politechniki Warszawskiej - jedna z najlepszych pizz jakie miałem okazje jeść. W Ostrołęce zajadamy się stopiątką ze... stopiątki. Bardzo zapadła mi w pamięć wizyta w pizzerii przy ul. browarnej w Łomży. Za wiele nie wskazywało na to, że tam taki lokal jest. A był, i to jaki! Prowadziła go sympatyczna starsza kobieta, wystrój klimatyczny (trochę jak za PRLu). Keczup, jakiego tam używano, to głównie Słodka Ania i Krzepki Radek. Pizza wyśmienita. Jeszcze wspomiana kobieta zagadała, pytała czy smakuje, czy czegoś trzeba. Normalnie aż żal wychodzić.
 8. Tux

  Polecanka kebabowni

  Dzień dobry! Dziwne, że wyszukiwarka nie znalazła mi słowa kebab . A zatem: czy i gdzie możecie polecić dobre kebabownie? Ja w Ostrołęce najczęściej wpadam do Egiptu: mają tam różne porcje w dobrych cenach, dużo mięsa i fajne sosy. Czasem też Mr Chicken (Ostrołęka, Łomża): mięso przygotowane z normalnego kurczaka a nie wielkiego wałka; za 16 zł jest tak duża porcja, że trzeba być naprawdę bardzo głodnym, żeby to zjeść. W Warszawie na gdańskim jeszcze się nie zawiodłem. Może tyłka nie urywa, ale nie pamiętam kiedy mieli coś nieświeże czy spieczone. Niestety fajny posterunek Bajka przy ul marynarskiej od pewnego czasu nieczynny a buda przy suwaku się spaliła. Z tych, co regularnie odwiedzałem, na razie tyle. Odwiedzone jednorazowo ciężko polecić z czystym sumieniem.
 9. Momentumy 2 są fajne, a jak dla kogoś zamulają, to się nie zna :P .

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. wojtczakowy7

   wojtczakowy7

   Kładbity lepsze

  3. Tux

   Tux

   HD600 najlepsze! .̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩ ̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩ ̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩ ̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩̩

  4. wojtczakowy7
 10. Tux

  Czy DAC wbudowany w płytę główną napędzi MSR7?

  Układy ESS Sabre są dość powszechne i coś fajnego grają. Zawsze jednak należy pamiętać, że układ DAC jest tylko jednym z wielu elementów na laminacie. Jeśli np. sekcja wzmacniacza będzie do kitu, to i zamontowanie najlepszego DACa nie uratuje toru.
 11. Tux

  Czy DAC wbudowany w płytę główną napędzi MSR7?

  Zawsze można sprawdzić . Najgorsze, co może się stać, to dźwięk cichy albo bez wyrazu, jednak przy 35 omach nie martwiłbym się zbytnio. Nawet, jeśli będą za ciche, to można dokupić wzmacniacz słuchawkowy i problem będzie rozwiązany.
 12. Można najpierw poczytać https://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/ https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/ Im więcej pytań zadasz, tym większy mętlik głowie będziesz mieć . Dlatego najlepszym doradcą jest własny słuch. Można poszukać miejsc, w których dadzą posłuchać słuchawek, np. sklepy producentów.
 13. Addaj bułku mnia!

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. EvilKillaruna

   EvilKillaruna

   Moje lubią obierki po ogórkach i ziemniakach, więc kto wie.

  3. Tux

   Tux

   Koteły to hultaje.

  4. oblivion

   oblivion

   Te są też dobre:

    

    

 14. Tux

  Słuchawki do 500 zł do mate 10 pro

  Beatsy mają dobrą reklamę. I to chyba tyle w nich plusów. Za te same pieniądze można znaleźć dużo lepsze słuchawki. A ludzie, którzy je mają, często sami nie słyszeli za wiele słuchawek, więc ciężko im w takiej sytuacji przyznać, że Beatsy nie są dla nich najlepszym wyborem.
ROOMS Design Stojaki - Audiofanatyk.pl

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×