Skocz do zawartości

wojtczakowy7

Użytkownik
 • Zawartość

  410
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana wojtczakowy7 w dniu 9 Grudzień

Użytkownicy przyznają wojtczakowy7 punkty reputacji!

Reputacja

174 Excellent

O wojtczakowy7

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Kładbity
 • Sprzęt źródłowy
  szajsung

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wojtczakowy7

  Najlepsze zakup audio w 2018r

  1. Edifier R1600TIII 2. Dragonfly Black
 2. wojtczakowy7

  Wasza ulubiona muzyka.

 3. wojtczakowy7

  AKG K712 Pro - naucznice.

  "Jeśli są faktycznie już brudne w konkret, pozostaje nam demontaż i ręczne przepranie..." W tym artykule na blogu jest opisane jak zadbać o materiałowe pady w słuchawkach https://www.audiofanatyk.pl/jak-przechowywac-i-konserwowac-sluchawki/
 4. Wyszło już kilka nowych wersji ale tutaj jest stary changelog https://www.apkmirror.com/apk/tidal/tidal-tidal/tidal-tidal-2-3-5-release/ A Flaców (Tidala HiFi) normalnie na telefonie mogłem słuchać
 5. wojtczakowy7

  Wasz najgorszy zakup audio

  HyperX Cloud Stinger
 6. wojtczakowy7

  Słuchawki do Spotify do 1000

  Sprawdzić zawsze warto, te słuchawki różnią się charakterystyką dźwięku, AR5 to podkreślone skraje z odsuniętym środkiem, Momentum są bardziej muzykalne i ciepłe. Każdy ma inny gust, więc tak jak kolega wyżej napisał, lepiej posłuchać samemu paru modeli i stwierdzić jaki dźwięk się lubi.
 7. wojtczakowy7

  Czym napedzę ath pdg1?

  Myślę, że Dragonfly Red za 440 zł byłby dobrym wyborem.
 8. Mając Tidal HiFi na smartfonie można słuchać FLACów, obsługa MQA (Master) nie jest dostępna. Wersja Tidala 2.3.5 w changelogu ma napisane "Support for MQA (Master Quality Authenticated) on selected devices (LG V30)" więc może na tym konkretnym modelu to działa, ale nie posiadam go więc nie mogę sprawdzić. Nie wiadomo też czy działa po podłączeniu DACa po USB czy tylko dla wbudowanego.
 9. wojtczakowy7

  O wszystkim i o niczym

  Chyba to on jest płatkami 🤪
 10. wojtczakowy7

  TIDAL nie dla przenośnych urządzeń Apple?

  Jeśli Tidal HiFi używa plików FLAC to na iPhonie znajdzie konwersja do AAC przed wysłaniem po BT i może to mieć znaczenie bo w Apple Music mamy muzykę w AAC i w tym formacie idzie do słuchawek. Co do iPada w TopHiFi możliwie że robi on tylko za pilota a dane urządzenie np. ampituner łączy się z Tidalem, tak na przykład jest w Chromecast. To urządzenie łączy się po sieci z Tidalem i samo odtwarza dźwięk a nie przez BT. Ja dla przykładu włączam czasami na komputerze Spotify i steruję telefonem jak robię coś w pokoju ale nie siedzę przy biurku.
 11. wojtczakowy7

  Słuchawki do Spotify do 1000

  Apt X ma nieco wiekszy przesył danych 384 vs 320 w SBC i może mieć nieco inne brzmienie ale to nie są duże różnice, sam nawet nie potrafiłem ich określić na swoich AR5BT. Spotify ma bitrate 320 kb/s więc spokojnie wystarczy.
 12. wojtczakowy7

  Słuchawki do Spotify do 1000

  Przy słuchawkach bezprzewodowych dźwięk jest wysyłany cyfrowo i to słuchawki zmieniają przez wbudowany w nie DAC sygnał na analogowy. Wtedy znaczenie mają obsługiwane przez telefon i słuchawki kodeki. Momentumy obsługują Aptx oprócz SBC ale różnica nie powinna duża, bo A1 chyba nie ma obsługi tego kodeka. Jeśli brzmienie będzie odpowiadać to powinien być dobry wybór.
 13. wojtczakowy7

  O wszystkim i o niczym

  Myślałem że będzie o wszystkim i o niczym a wyszło jednak o żarciu
 14. wojtczakowy7

  O wszystkim i o niczym

  Nie wiem, nie znam się. Jak będzie niedostępny dla niektórych to znowu będzie że tylko dla elyty @LoCzekk a co się Pan Moderator przejmuje somsiadami z jakiegoś forum Jesteś napisem i obrazkiem w niektórych zakamarkach Internetu
 15. wojtczakowy7

  O wszystkim i o niczym

  Dajem okejke 👍Ja pierś kurczaka nadziewaną pieczarkami

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×