Jump to content

Miquet

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Miquet

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mialem tak kiedy używałem Creative..., jakiś zestaw 4.1 i RX-a. Problem zniknął przy zmianie głośników na Edifier 1600 właśnie. Jak na mój gust to wina głośnikow a nie karty czy czegoś innego.
 2. No, też jestem ciekawy. Podobnie porównania z powiedzmy Dragonfly Red takiego STX-a dwójki czy Aima SC800.
 3. Mogę. http://danielkawakami.blogspot.com/2017/ Co prawda nie widzę sterów pod twoją kartę, ale rano jest i ciemno i coś mi się robi pod kolanem, nieważne. Są sterowniki przerabiane z uwagi na to, że oryginalne są do dupy trochę. Aktualnie mam SB RX-a, zmieniłem sterowniki, spora poprawa. Powpisuj jakieś " creative modified drivers -swoja karta- " , może coś się znajdzie.
 4. Może spróbuj poszukać czegoś "modowanego" . Daniel Ka albo ..., uciekło mi, ale są. Co prawda czy na X7 diabli wiedzą. Jeśli się znajdą pewnie będą lepsze od producenckich.
 5. Eh, 808 mi uciekł, STX też. Chyba cierpliwośc pozostaje
 6. SC808 - są tylko używki = nie ma gwarancji = może być dziwnie = raczej nie a szkoda. "Do tego konkretnego modelu głośników nie jest potrzebne nic jakoś szczególnie specjalnego. " Masz na myśli to, że więcej niż to co jest się z nich nie wyciągnie? Mam porównanie tego RX do integry, na RX na pewno jest lepiej. Pytanie co byłoby dwoma oczkami wyżej.
 7. Korci mnie aby podrasować dźwięk z komputera. Od jakiegoś czasu jakość dźwięku przestała mi wystarczać. Aktualne zestawienie. Komputer +Creative Sound Blaster RX + Edifier 1600. Jak widać przynajmniej jeden z elementów jest do wymiany. Oprócz komputera znaczy. Te Edifiery też są raczej ok, więc raczej na out idzie karta dźwiękowa. No i mam zagwodkę bo nie wiem czy Dac mi jest potrzebny czy np. Asus Xonar Essence STX II. AIM808 ma problem ze znikaniem a to mnie mało bawi. Jeśli Dac to jaki? Cambridge Audio DacMagic 100 ma wcale dobre recenzje, ale przyznam, że o ile temat karty dźwiękowej obcy mi nie jest to D A C ( "o cholera, co to? " pomyślałem z miesiąc czy dwa temu) to coś nowego. Prosiłbym o jakieś nakierowanie. Do muzyki i gier, z głośników raczej niż słuchawek. Przestrzeń życiowa niewielka w dodatku zorientowana pod łóżko i biurko = brak miejsca na przykładowo normalny zestaw HI-FI. Głośniki stoją na biurku. Ja wiem, mało akustycznie jednak jakoś się to sprawdza. Jeśli o słuchawki chodzi to mam już kilka typów, ale się wstrzymuję z uwagi na wymianę źródła.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...