Jump to content

y4r3k

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About y4r3k

 • Rank
  Nowy
 1. W końcu odpowiedziałem sobie sam kupując Bluedio F2 Grają nieco inaczej niż CAL, uchem laika powiedziałbym, że grają trochę ciemniej ? Jednak mnie nie przytłaczają basem ponad tolerancję. Są zdecydowanie masywniejsze, większe, zdecydowanie mocniej izolują, przesiadka z CAL będzie do przeżycia.
 2. Cześć, mam ten sam problem. Co bezprzewodowego kupić aby grało podobnie jak stare CAL.... Rozważałem bluedio F2, czy ktoś wie jak się mają do powyższych ?
 3. Cześć ! Mam bardzo konkretna wątpliwość, być może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Posiadam słuchawki Creative Aurvana Live(CAL), zakupione jeszcze około 2005 - 2008 roku (chyba). Podobno to legenda wśród niedrogich słuchawek. Jestem z nich bardzo zadowolony, jednak chciałbym przejść na coś z bluetooth. I oto pytanie: Czy zakup Bluedio F2 nie spowoduje rozczarowania po modelu 'CAL', pod względem jakości dzwięku ? btw. Uważam się za mało wymagającego słuchacza, lubię popularne, 'podkręcone' brzmienia, z zaznaczonym basem, nie przepadam za 'monitorami'.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...