Jump to content

bhm

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bhm

 • Rank
  Nowy
 1. To czekam w takim razie na recenzję, dziękuję za pomoc
 2. Generalnie przyznam, że nie jestem (być może jeszcze) szczególnym audiofilem, więc jednak większą wartość przywiązuję do wygody. Grunt, żeby była dobra izolacja i by leżały odpowiednio. Nie mogę zlokalizować nigdzie podanych przez Pana Audictus Winner, czy to na pewno odpowiednia nazwa?
 3. Hej, Obecnie korzystam z CAL, ale uznałem, że może warto byłoby przerzucić się na słuchawki bezprzewodowe – mimo niezłej mobilności Creative'ów, kabel czasem jednak doskwiera. Jak mają się polecane przez pana Jakuba Marley'e do CAL pod względem brzmienia? Jest to jakiś spory spadek na jakości? A także sprawa bardziej prozaiczna: jak z ich wielkością? Creative'y leżą i pasują bardzo fajnie. Z góry dziękuję za pomoc!

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...