Skocz do zawartości

Krzysztof Miś

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Krzysztof Miś

 • Tytuł
  Nowy
 1. Krzysztof Miś

  Recenzja słuchawek Audeze LCD-4z

  Znakomita recenzja, obejmująca przy okazji całe spektrum słuchawek spokrewnionych i spowinowaconych. Aż żal, że Autor nie wydaje wideorecenzji na YT.
 2. Witam, mam te słuchawki i jedyne na co zwracam uwagę to na źródło dające duże wzmocnienie sygnału. Moja karta SIM SC808 uszkodziła mi te słuchawki (syn ustawił zbyt duże wzmocnienie i słuchawki przestały emitować niskie częstotliwości). Uważam, że z Dragon Fly Black 1.5 (posiadam) rzecz może być podobna, bo daje bardzo duże wzmocnienie. Poszukując możliwości naprawy tych słuchawek trafiłem do sklepu MP3 Store w Katowicach gdzie potwierdzili mi przypadki takiego uszkodzenia tego konkretnego modelu słuchawek przez DAC'i.
 3. Hej, Posiadam Dragon Fly Black i używam go obecnie z Xiaomi Note 5 oraz z laptopem firmowym. Przetestowane słuchawki (po kilka miesięcy każde): 1. PIONEER SE-QL2TR (dokanałowe budżetówki, obecnie używam). 2. JBL T110BT (dokanałowe budżetówki). 3. BEYERDYNAMIC Byron (dokanałowe budżetówki). 4. Sharkoon Skiller SGH1 (nauszne, obecnie używam). 5. Master and Dynamic MH40 (nauszne, obecnie używam). Jak widać z powyższej listy 4 z 5 słuchawek to Budżetówki. Ja odczułem różnice ogromną, przy czym doskonale się to maleństwo zgrało ze słuchawkami Master and Dynamic MH40. Zwracam jednak uwagę, że mój poprzedni smartfon Huawei P9 Lite (Android 7.1) nie inicjował Dragon Fly'a - robiłem różne cuda (oczywiście w trybie debug USB także) i nie chciał ten DAC działać. DAC daje ogromne wzmocnienie i wszystkie dokanałówki to 2-3% głośności w sterownikach na laptopie.
 4. Cześć, Zakupiłem DragonFly Black 1.5 kilka tygodni temu (nie ukrywam, że powodowany rekomendacją Autora). Miałem okazję bezpośrednio porównywać tego DAC'a z OPPO HA-2, którego miałem równolegle pożyczonego przez tydzień. Pomijając całą warstwę różnic zastosowań oraz funkcjonalności tych obu urządzeń, stwierdzam, że Ważka gra "z tej samej parafii". Jestem zdumiony tym co usłyszałem i jak pięknie "gra" mi to z moimi słuchawkami Master & Dynamic MH40. Wrażeń nie opisuje, bo są one zbieżne z tym co opisano w https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audioquest-dragonfly-black-v1-5/ Dodam od siebie, że DragonFly Black 1.5 nie został automatycznie wykryty przez mój system Windows 10 i musiałem ręcznie interweniować w aktualizację sterowników (wymuszenie automatycznego znalezienia i instalacji). Instalacja po tej intwerwencji przebiegła bezproblemowo i szybko (plus aktualizacja oprogramowania pokładowego do wersji 1.7).

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×