Skocz do zawartości

raulendymion

Użytkownik
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez raulendymion

 1. raulendymion

  Muzyczne Zakupy

  A gdzie pozostała część kabla? Za dopłatą? :)
 2. raulendymion

  Wasza ulubiona muzyka.

  Joanna Lacher po norwesku
 3. Jakby co, mój AIM jest w komisie. Zapraszam
 4. raulendymion

  [S] kartę audio AIM SC 808

  Na sprzedaż sama karta, bez dodatków. Opampy wymienione wg poradnika autora Audiofanatyka na 2x LME49720 + LM4562NA. Cena 450 zł. Karta sprawna. Sprzedaję, gdyż nie używam, więc po co ma leżeć w szufladzie. W Warszawie możliwość odbioru osobistego. Nowa cena - 450 zł.
 5. raulendymion

  Wasza ulubiona muzyka.

 6. Ja mam model A55 i on gra na poziomie LG V30, a na pewno lepiej niż grajki od iBasso. Nie kupuj X5-3, bo to średnia jakość jest dźwięku, mówię to jako jego były posiadacz.
 7. Po wymianie na Bursony to na pewno. Po wymianie na inne opampy już tak nie bardzo (na moje ucho, na tych samych słuchawkach ATH). Red nie potrzebuje sterowników i jest po prostu mały.
 8. Tańszym, i moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest DAC AF Dragonfly Red. Odkąd kupiłem, AIM leży odłogiem
 9. raulendymion

  Słuchawki do lg v30

  Chińskie BGVP DMG. Doskonałe połączenie. Jest czysto i głośno, zwłaszcza na apce USB Player Pro.
 10. raulendymion

  FiiO M6 - warto???

  Związek ma taki, że to do 1 producenta. Niestety mimo posiadanych 3 odtwarzaczy tej firmy, żaden mnie nie zachwycił.
 11. raulendymion

  Muzyczne Zakupy

  Ale czemu ta laska ma garnek na głowie? To jakaś moda w Japonii jest taka? Pewnie się nazywa Nałebmita Micha 😄
 12. raulendymion

  FiiO M6 - warto???

  A ja, po moich doświadczeniach, odradzam Fiio. Niestety coś mi zawsze nie grało w ich dźwięku, a miałem X5-I/II/III. Już lepiej poszukać AK70.
 13. raulendymion

  Muzyczne Zakupy

  Mam, mam, z Bandcampa. Piękny głos.
 14. raulendymion

  Ikko Oh1

  Wyglądają ładnie, ale ten roll-off na wysokich z miejsca je u mnie dyskwalifikuje. Lubię jak mi syczy, a co... No i BGVP DMG imo są ładniejsze.
 15. raulendymion

  Recenzja słuchawek Lime Ears Model X (UCIEM)

  Dobrze się czytało, trzeba jeszcze przekonać Emila Stołeckiego do testów słuchawek dla mniej zamożnych (jakby były w uniwersalnej wersji). Poza tym jego strona ma dla mnie minusy w postaci cen w EUR i użytego języka. Mimo traktatu akcesyjnego nadal obowiązującą walutą w Polsce są złotówki a język polski BTW opcję dostosowania słuchawek to CustomArt ma lepszą .
 16. raulendymion

  Wasza ulubiona muzyka.

  Ze skandynawskich klimatów - Sorten Muld https://www.youtube.com/watch?v=E3fT_itbpE0 https://www.youtube.com/watch?v=2_bNZ2Y4qJ0
 17. raulendymion

  Muzyczne Zakupy

  Fotony się gubią, nieboraczki
 18. raulendymion

  Sprzętowe okazje

  Angole te Pandory chyba wysyłają sterowcami - 120 zł za wysyłkę
 19. raulendymion

  Wasza ulubiona muzyka.

  Piękne kółko
 20. raulendymion

  HiBy R6 Pro

  A co na tym klocu działa dobrze, chyba tylko zegar systemowy :P
 21. raulendymion

  HiBy R6 Pro

  Cena też kozacka Ciekawe czy naprawili kulejące wyjście audio z poprzedniej wersji. Opinie na Amazonie do wersji R6 średnie, zwłaszcza ze względu na wieszające się oprogramowanie.
 22. raulendymion

  Sprzętowe okazje

  A&K Kann na alledrogo, licytacja trwa. 6 dni do końca licytacji (środa, 2 stycznia 2019, 22:26:45) https://allegro.pl/iriver-astell-kern-kann-i7741917340.html
 23. raulendymion

  Polecany sprzęt przez użytkowników.

  Malkontenci zawsze się znajdą, a jak ktoś jest obrotny to i w Salwadorze znajdzie :) Co ciekawe na stronie polskiej Sony jest odnośnik do aktualizacji firmware :) No to może zaczną japońce sprzedawać :) Na eBayu jest dostępny bez problemu. Ja jak nie ma czegoś w Polsce, nie waham się sprowadzać, bo często jest taniej i szybciej.
 24. raulendymion

  Polecany sprzęt przez użytkowników.

  Co ciekawe ten grajek Sony nie jest oficjalnie dostępny w salonach Sony - mają model poprzedni A45. Oczywiście można kupić za granicą, ale w Polsce, co wstała z kolan, nie ma Ogólnie salony S. przynajmniej w Warszawie, to bida z nędzą i najpopularniejsze towary z półki lekkopółśredniej.
 25. raulendymion

  Polecany sprzęt przez użytkowników.

  Ja mogę z całą powagą polecić DAP Sony NW-A55. On gra na tyle dobrze, że wyzbyłem się chęci posiadania innych droższych grajków. Nawet jak kiedyś myślałem o większym bracie ZX300, tak mi kompletnie przeszło. Jest mały, zgrabny, szybko się łąduje, ma szybki transfer danych i baterię, której nie można wyczerpać :) No i jakość z wyjścia audio jest znakomita. Tak więc, w razie potrzeby grajka bez androidowych aplikacji, ale z dobrym dźwiękiem, to tylko Sony.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×