Jump to content

raulendymion

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Days Won

  6

Everything posted by raulendymion

 1. ATH MSR7. Nie ma sybilantow, jest rozdzielczość za to.
 2. C4, to ostrożnie, bo eksploduje (muzyką)
 3. Czwarty, IMO najlpeszy, sezon Breaking Bad
 4. Ja mam jeszcze S8 od Samsunga, gdzie dźwięk jest taki sobie, no to sprawdzę na USB Playerze. Oraz na domowym pececie. Za 100 zł można poeksperymentować
 5. @daviox: Nie, bo dopiero zamówiłem. Podobno wersja C jest najlepsza. Tak, to jest gen. 2
 6. Hidizs Sonata kabelek z DAC
 7. Sony ZX-300 np. Sam na niego odkładam kasę. https://www.ebay.pl/itm/Sony-NW-ZX300-Black-Hi-Res-Walkman-64GB-Digital-Music-Player-Made-in-Japan-NEW/122870429692?hash=item1c9ba5f7fc:g:tGIAAOSwo~BcpKHV
 8. Używane Westone z serii UM Pro, ja akurat mam 30. Bardzo dobre połączenie. Akurat udało mi się kupić w takiej cenie (lekko ponad 1K zł). Trzeba szukać na aukcjach.
 9. No niestety. Na zagranicznych forach śmieją się, że poprawna nazwa portu WM to 'Want Money' Można to obejść mając czytnik kart SD np.
 10. Z ZX1 na jakiś targach, grał ładnie, ale kloc duży. W użyciu mam na co dzień NW-A55. Docelowo ZX300 bym kupił ze względu na rewelacyjny intuicyjny interfejs Sony. No i dźwięk.
 11. Jak widzę w filmach na YT działanie systemu, to D2 ma wyświetlacz i odświeżanie jak w starych Nokiach. Ale jak napisał bachankas w cenie ok. 2K zł jest dużo DAPów do wyboru. Można poszukać też jakiś używek na eBayu.
 12. Jasne, np. taki Oriolus https://penonaudio.com/music-players/portable/oriolus-dp100.html Sabre, nie AK, 8 GB pamięci, z wyglądu na taki, co go bomba nie zniszczy.
 13. Brać to Sony NW-ZX300 stąd: http://www.accessoryjack.com/sony-nw-zx300-walkman-with-high-resolution-audio-black.html Jak się uda nie zapłacić VAT-u to wyjdzie w tej samej cenie co Fiio w Polsce. A z Cowona lepiej model R.
 14. Teraz sie pewnie obrazi, i będzie, że jesteśmy ałdjofile zakłamane Postawa roszczeniowa teraz jest na porządku dziennym.
 15. Fiio FA7 https://allegro.pl/oferta/fiio-fa7-8073606717
 16. Może w serii 'W". Seria UM Pro ma być w zastosowaniu studyjna, co wyklucza zniekształcenie dźwięku przez podkolorowanie pasm.
 17. Ascetyczny to mało powiedziane. Testujący skarżą się na słaby ekran oraz wolne działanie systemu. Już lepiej dołożyć do modelu R.
 18. 3-przetwornikowe multi-armatury, kolor przezroczysty. Grają z szeroką sceną, bas jest kontrolowany, ale potrafi zejść sporo w dół, średnica piękna - czy to damskie, czy męskie głosy. Góra napowietrzona, ale nie sybilizująca, też kontrolowana. Nie ma V, jest raczej monitorowo-liniowo, seria 'UM' jest mniej misiowa od serii 'W'. Strasznie wygodne, oryginalne tipsy silikonowe są długie, można spokojnie słuchać w nich w komunikacji miejskiej. W zestawie pancerne jest opakowanie na gumki - coś jak Pelican case oraz zestaw nakładek Star Tips, kto miał do czynienia z Westonami czy IEMami Shure to wie jakie to są. Kabel w wersji MMCX, dość długi, nie plącze się i nie 'monitoruje' o ubranie. Na końcu ma odcinki pamięciowe, dodatkowo zabezpieczone oplotem. Dobra synergia z LG V30 oraz (pożyczonym) Shanlingiem M3s (w M3s trzeba zmienić ustawienie Gain na wyższy, wtedy lepiej napędza). A jak słychać: Dave Matthews 'Oh' - w tym utworze się dużo dzieje, jest i dół i góra i głos Dave'a, wszystko pokazane pięknie, Mari Boine 'Eallin' - mój utwór testowy na niskie częśtotliwości, Eallin znaczy życie w jez. Samów - jest wyraźnie zaznaczone bicie serca bum-bum, The Beta Band 'Dry The Rain' - indie-rock z dobrze słyszalną linią gitary basowej i talerzami perkusji w tle, Alt+J 'Every Other Freckle' - dawno nie słyszałem w tym utworze takiej sceny i różnicowania źródeł, Ane Brun 'Laid in Earth' - nie dość, że głos Anki słychać wyraźnie, każde jej mruczenie i zafalowanie, to skok ręki po gryfie gitary robi dreszcze.
 19. I dobrze, co kto lubi. Dla mnie Black był za misiowy, brakowało mi szczegółów w sopranach i wyższej średnicy. Jak pasuje, to tylko słuchać

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...