Jump to content

daviox

Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

daviox last won the day on April 8

daviox had the most liked content!

Community Reputation

189 Excellent

About daviox

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 08/15/1998

Recent Profile Visitors

2,149 profile views
 1. Jak głównie BT, to sprawdziłbym Edifier R1700BT, aktywny zestaw 2.0, z wbudowanym modułem BT. Tutaj krótki opis wrażeń jednego z forumowiczów
 2. Jeżeli ma to być koniecznie jakiś system mini, to nie wiem, czy jakiś Pianocraft Yamahy nie byłby bezpieczniejszą opcją, ale to tylko gdybanie. Jeżeli nie potrzeba Ci CD i innych dodatkowych funkcji, sugestia kolegi @bachankas może okazać się najbardziej opłacalna.
 3. Jeżeli sprzęt będzie używany głównie po BT, to zwracać właśnie uwagę na to, czy odtwarzacz posiada aptX. Za finalną obróbkę Cyfra->Analog odpowiada przetwornik w słuchawkach. Jak ma to być coś kompaktowego, to może Shanling M0?
 4. @maciej78, zdaje mi się, że w tym momencie mylisz moduł BT z transmiterami FM. Z tymi drugimi rzeczywiście jest problem. Z tych, które wymieniłem wcześniej, testowałem Avantree Saturn Pro. fajne urządzonko. Jak na taką cenę, gra to nadzwyczaj dobrze, osobiście - pozytywnie się zaskoczyłem. Wszystkie moduły, które wymieniłem wyżej, mają aptX, więc tragedii nie będzie. Na pewno będzie dużo lepiej, niż opcja z transmiterem FM.
 5. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłby odbiornik BT, podłączony pod gniazdo AUX w radiu. Mozos MBL-HD, Avantree Saturn Pro, lub FiiO BTR3 - Te opcje mi przychodzą do głowy.
 6. MEE chyba @bachankas ma, aczkolwiek nie jestem pewien, czy konkretnie ten model. W liście polecanych masz sprzęt, który był testowany na łamach AF, więc to naturalne, że nie ma tam opisu każdego modelu, który jest dostępny na rynku, o czym zresztą Pan @Jakub Łopatko wspomina już na samym początku.
 7. Polecam przejrzeć listę Polecanych. Być może znajdziesz tam coś dla siebie.
 8. daviox

  Pokaż Pulpit

  Wyjrzę przez okno i widzę.
 9. daviox

  Pokaż Pulpit

  Drobne zmiany, dorzucam jeszcze lockscreen'a.
 10. Jak ma być komfort i wygoda, a do tego bezprzewodowo, to może warto zerknąć na bezprzewodowy wariant słuchawek Koss Porta Pro?
 11. Tego typu konstrukcja nie ma najmniejszego sensu, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ergonomicznym. Nie wyobrażam sobie słuchawek bezprzewodowych z nieporównywalnie większym i zapewne odczuwalnie obciążającym całą konstrukcję battery pack'iem. Już lepiej wrzucić jakiś powerbank do plecaka, żeby można było słuchawki w dowolnym momencie naładować, niż trzymać zestaw baterii i wymieniać za każdym razem, gdy te padną, nie wspominając o szukaniu pojemników na zużyte baterie.
 12. 12-krotna przebitka, ale w tym momencie porównujemy kabelek z wbudowanym układem przełączającym między USB/Analog Audio, a DAC-iem z SoC CS42L42. ;)
 13. No nie można było tak od razu? Kłopot w tym, że audio i tak nie idzie po USB, technicznie patrząc, bo to układ TS5USBA224 odpowiada za możliwość przesyłu sygnału analogowego - używane jest tylko złącze, za tym układem to już de facto nie jest USB. Niezły patent, szkoda tylko, że:

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...