Jump to content

bachankas

Użytkownik
 • Content Count

  472
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

bachankas last won the day on April 1

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

262 Excellent

About bachankas

 • Rank
  Zaawansowany

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  MEE P1, Beyerdynamic DT990 Edition
 • Sprzęt źródłowy
  iFi Nano Black Label
 • Odtwarzacze
  Shanling M3s

Recent Profile Visitors

1,571 profile views
 1. Rewelacyjny metalcore - strzał na pysk i nie ma brania jeńców
 2. Dwa albumy od Tobiego Drivera - awangardowy rock progresywny, dobry wstęp do zaznajamiania się z jego twórczością. Zwłaszcza mauldin of the Well polecam - genialna muzyka. https://blood-music.bandcamp.com/album/they-are-the-shield http://maudlinofthewell.net/
 3. Ja mogę polecić JBL Flip 4,ale to wymaga nieco nagięcia budżetu (od 330 zł około do kupienia), w tańszych się średnio orientuję.
 4. Proponuję zacząć od jakiejś ekspozycji w Mediamarktach i podobnych, żeby posłuchać i mieć jakieś odniesienie. Ciężko polecać w ciemno, jakość dźwięku każdy definiuje inaczej.
 5. Wieże w takiej cenie to taka rosyjska ruletka z tym, że masz 5 naboi - nikła szansa na coś dobrego. Najczęściej strasznie kiepskie wzmacniacze tam siedzą. W tej cenie bezpieczniejszą opcją jest kupienie zwykłego komputerowego stereo lub - jeżeli masz smykałkę - na rynku wtórnym kupić jakiś vintage wzmacniacz i kolumny, ale tutaj mało kolumnowców siedzi, wiec ciężko będzie o radę. Zacznij od Microlab Solo6C i Edifier R1600TIII - te drugie nawet w Media Expert ostatnio na ekspozycji nawet widziałem. Fajne, proste stereo, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jak potrzeba np. radia, to można rozważyć modele wyższe z Bluetooth i przesyłać sygnał np. z telefonu.
 6. Słuchasz po kablu czy po BT? Czasem słuchawki bezprzewodowe są strojone pod Bluetooth i wtedy najlepsze efekty dają. W recenzji na blogu też jest wspomniane, że niby pomiary to samo, ale na ucho trochę równiej grają przez Bluetooth. M50 i wszyscy następcy to mniej lub bardziej Vka - średnica nieco cofnięta względem basu i góry. Sennheiser gra bardziej liniowo, więc nie dziwota, że ciężko się przestawić. Wg mnie jeżeli zupełnie Ci brzmienie słuchawek nie pasuje, to zmianą źródła nie odwrócisz nagle o 180 stopni ich brzmienia, zwłaszcza że te akurat są łatwe w napędzeniu. Reasumując sprawdź jak grają po BT, jak nadal nie pasuje, to zwróć/sprzedaj.
 7. Pytanie czy ta złota obudowa wtyku zmieści się w Twoich słuchawkach. Spójrz na gniazdo i oceń.
 8. Sennheiser jak widze robi równolegle dla iOS i dla Androida, więc idzie coś dobrać. Czy te kable są dobre jakościowo? Nie wiem, ale kabelki z mikrofonami nie mają takiego brania w braci audiofilskiej
 9. Jak z mikrofonem to jeszcze istotne czy Android czy iOS, bo chyba nie ma kabli kompatybilnych z dwiema platformami naraz. Sennheiser sprzedaje odrębnie kable z mikrofonami i pilotem z tego, co się orientuję.
 10. 4-pinowe wtyki są używane, jak masz mikrofon na kablu. Jeżeli Ci nie zależy na mikrofonie, to kabelki kupisz np. tu: https://www.audiofanatyk.pl/kategoria-produktu/kable-i-adaptery/ Taki 1.5m Cordialek powinien być w porządku do tych słuchawek. Tylko się upewnij, czy obudowa wtyku w upatrzonym kabelku nie będzie za szeroka i nie uniemożliwi wetknięcia wtyku do końca w gniazdo. A jeżeli chcesz porządny, pancerny kabel dobrej jakości, który potem potencjalnie wykorzystasz w innych słuchawkach, to masz autorski AFC AC1 albo AC1S.
 11. https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/
 12. Moim zdaniem M1 warto brać tylko, jak sie ma mocno basowe słuchawki i chce się ten bas okiełznać. W każdym innym aspekcie wg mnie M0 będzie lepszy - mniejszy, lżejszy, więcej kodeków BT, bardziej uniwersalne brzmienie, więcej mocy.
 13. @ant1gon3 jeżeli opis M2s Cię przekonał, to nowsze M0 i M5s są warte osłuchania, żeby sobie osąd wyrobić. M2X to świeży temat, więc nie sądzę, żeby się opinie tutaj szybko pojawiły.
 14. Założenia Patronite znam, po prostu preferuję wsparcie dające obustronne korzyści Jeżeli poszłaby informacja, że zbierane są pieniądze na jakiś konkretny cel, wtedy chętniej bym sięgnął po coś ze sklepu AF. Ale samej idei nie potępiam
 15. Moim zdaniem jeżeli chcemy wesprzeć finansowo Audiofanatyka, to już mamy formę - sklep. I do tego za wsparcie groszem dostać można ciekawe podarki - kabelki, tipsy, adapterki itd.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...