Skocz do zawartości

Rafacio

Użytkownik
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Rafacio w dniu 12 Styczeń

Użytkownicy przyznają Rafacio punkty reputacji!

Reputacja

44 Good

O Rafacio

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Grado SR225, AKG K272
 • Sprzęt źródłowy
  KORG DAC DS100m
 • Odtwarzacze
  iPod Touch 3

Ostatnie wizyty

420 wyświetleń profilu
 1. Rafacio

  AKG K701

  Najpierw do obejrzenia to
 2. Rafacio

  Wasza ulubiona muzyka.

 3. Rafacio

  Wasza ulubiona muzyka.

 4. Ciekawe jak wobec powyższego potraktować lubiane przeze mnie K701. Audiofilskie czy nie? Startowały z ceną ok 1700 zł o ile pamiętam i wtedy wielu droższych słuchawek nie było ( to były po prostu drogie słuchawki ). Teraz są do kupienia z niecałe 600 zł czyli przestały być audiofilskie chyba. Co jednak z egzemplarzami kupionymi lata temu gdy ten model wszedł do sprzedaży?
 5. Być może jednak jest odwrotnie.
 6. Rafacio

  AKG K550 MKIII + DAC

  Czysto technicznie ten dac nie nadaje się do 32 omowych słuchawek. Ale pewnie może się spodobać. Lepszym dacem jest DF Black. Moim zdaniem oczywiście. Nie słyszałem udaca jednak z K550.
 7. Rafacio

  Fanklub Grado

  Też tak kiedyś miałem z SR80. Wtedy miały takie pady jakiem obecnie w 225 dopiero się pojawiają. Po godzinie musiałem je ściągać i dlatego pozbyłem się słuchawek. Dziwne, że obecnie rekord to 6 godzin ciurkiem bez żadnej sensacji w SR225.
 8. Może i ten Pioneer to jest prawie audiofilski dźwiek, ale te AKG to po prostu audiofilski dźwięk. Tyle, że za tanie na miano bycia audiofilskimi. Poza ceną nic im nie dolega.
 9. Rafacio

  Fanklub Grado

  Jak faktycznie kupisz Grado - wyższe niż SR60 - to zobaczysz jakie miśki miłe są z AKG. Ale nadal fajne.
 10. Rafacio

  Fanklub Grado

  Nie wiem dlaczego nie ma fanklubu tej zacnej rodzinnej firmy. Sam obecnie mam SR225, a miałem SR60 i 80. Miałem też okazję poznać kiedyś PS500, ale to było w czasach gdy na widok samej nazwy firmy zgrzytałem zębami. Jak to wszystko się zmienia. Do niedawna przymierzałem się do wyższych modeli, ale chyba sobie daruję bo gra mi to tak dobrze, że szkoda kasy w tym momencie. Może się to kiedyś zmieni. Zapraszam do wymiany doświadczeń. Ze swej strony dodam, że żadna podmiana padów na inne niz fabryczne nie przyniosła w moim mniemaniu dobrych rezultatów. Słuchawki i pady są jakie są, wykonanie jest jakie jest, mogą się podobać lub nie, ale jest to jedna kompletna całość i modyfikacje psują tą całość.
 11. Ja używam DF w systemie kolumnowym ze wzmacniaczem. Swoją drogą chyba sobie kupię tego fx-a bo widzę, że w media nie dla idiotów jest za 199 zł. Choć w sumie nie wiem po co mi on.
 12. Rafacio

  Fanklub AKG

  Jak takie .csv dodać do konfiguratora? Bo widzę, że tylko txt wczytać mozna? Już znalazłem.
 13. Rafacio

  Fanklub AKG

  Już wiem. Na razie bawię się najprostszymi rzeczami, ale podbicie od 6 kHz o kilka decybeli plus zbicie basów o ok 6dB plus zabawa z gainem i Grado od razu ożyły jeszcze. Czy orientujecie się czy jest coś podobnego na linuksa? Mam kodi na linuksie w kolumnowym zestawie i przydałoby się go rozjaśnic. Na razie muszę kończyć zabawy bo do pracy, po południu pobawimy się AKG.
 14. Rafacio

  Fanklub AKG

  Niestety ich nie znam, ale wykres bardziej podoba mi się przed korekcją 😉. Co to to APO?
 15. Rafacio

  Pc dac do 500zl

  Jest poradniki, są tematy z ostatnich dni. Ja jak zwykle napiszę Dragonfly Black lub Red.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×