Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/27/2020 in Posts

 1. Problem zimnych dłoni - rozwiązanie ostateczne
  2 points
 2. @Tytus1988 Może tych kabli nie było dużo, ale za to towar super sort. U mnie jednak najwięcej zrobił kondycjoner i właśnie połączenie i zespolenie całości zasilania przez kondycjoner, zrobiło największą robotę w przestrzeni , czarnym tle i dynamice. Praktycznie zyskało całe pasmo również góra i średnica, która na LCD MX4 jest magiczna - gładka i finezyjna. Słyszałem też opinię o zastąpieniu listwy Furutecha na kondycjoner, róznica była spora na plus dla kondycjonera, a filtrował właśnie Pa1200. To mnie skusiło do wypożyczenia urządzenia na testy i sprawdził się znakomicie.
  1 point
 3. Dzwięk lepszy niż burson 3 to kwestia dyskusyjna, jak i to czy to neutralny dzwięk. Musisz posłuchać sam. Na pewno WA6 to nie jest stereotypowy dzwięk lampowy. Bardziej juz sinus, choć jak cieplej to nie 2a3, tylko 6n13s. Ogólnie moim zdaniem najbardziej kolorowe dzwiękowo lampy to pewnie OTL, a tu niska impedacja może powodować buczenie, choć zależy od konkretnego wzmacniacza.Nie nastawiałbym się przy lampie na XLR, do pełnej lampy wystarczy RCA. Chcesz wydać sporo, jak napisali koledzy warto najpierw posłuchać.
  1 point
 4. @pabloj nie było tego u mnie dużo. Z kabli zasilających miałem na początku dwie sztuki Audionova Orpheus Master. Na rynku wtórnym ich ceny są niskie i kupiłem po to, aby mieć na początek coś lepszego od zwykłych sieciówek. Było lepiej, więc stwierdziłem, że spróbuję z Furutechami FP-314Ag / FI-11G N1 / FI-E11G oraz rodowaną listwą tego producenta eTP-60ER. Różnica była natychmiast odczuwalna ze względu na powstanie ciemnego tła, dociążenia dźwięku, lepszej dynamiki oraz organiczności.Z Grado GS1000 było to dobre połączenie, Na MDR F1 i Nighthawkach trochę za spokojnie i mrocznie. Też miałem ta
  1 point
 5. https://ibb.co/pPmrxF7 Zmiana na większego brata
  1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...