Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/21/2020 in Posts

  1. Ale to nie stoi w sprzeczności z tym co napisał Nehero. Wzmacniacz przychodzi z takimi a nie innymi lampami fabrycznie i w efekcie gra tak jak opisałem i zmierzyłem w recenzji. Są to twarde i niezbite fakty. To że wzmacniacz zagra inaczej z innymi lampami jest rzeczą dosyć łatwą do przewidzenia. Gorzej z efektami. Dobieranie specjalnie słuchawek do wzmacniacza, aby nie pokazywał się z negatywnej strony, to przyznam ciekawa koncepcja, której jednak nie propaguję. Wolę tendencję odwrotną i to pod słuchawki dobierać sprzęt. Nie chciałbym jednak specjalnie wracać do tamtej recenzji. Pokazała wiele
    1 point
  2. Może warto by spróbować Koss PortaPro? Co prawda to otwarte nauszne, ale w kwestii komfortu i długich sesji to u mnie topka. Jeśli brak jakielkowiek izolacji, wyciek dźwięku i sama konstrukcja nie będą problemem, to szedłbym w tym kierunku, o ile nie będzie się ich używać w biurze, w którym siedzą inne osoby. Ewentualnie jakiś model dokanałowy, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań.
    1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...