Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/2021 in all areas

  1. Poduszki do K1000 już były, teraz czas na krótki powrót do tematu odrestaurowania K271 MKII. Przyszły naklejki. Efekty: Nie udało mi się uzyskać efektu "podwójnego dna" jak w oryginałach, a i technika też inna, co wymagało naklejenia ich na oryginalne naklejki, ale nawet z kolorem udało mi się w ciemno trafić. Na tą chwilę wykonane prace: odtworzone naklejki z modelu Made in Austria dobrane nowe wkładki oraz pady welurowe po palowaniu dla większej wygody i większych otworów na ucho ogólne czyszczenie W kolejce na późniejsze terminy
    1 point
  2. Ja również coraz rzadziej gram ale raz na jakiś czas warto wkręcić się w jakiś tytuł i zniknąć z życia na kilka dni. Wczoraj w nocy oglądam The Blob z 1988 roku i w napisach końcowych zaatakował mnie jakże zacny kawałek. Cały album jest wart uwagi:
    1 point
  3. Dziękuję za odp. i również pozdrawiam. Gdzies mi sie obil post o oczy na jakimś forum, że ktos pisał, że stracił siłe w basach po tym kablu w jego systemie, a tego bym bardzo nie chcial, bo przy muzyce której słucham bas jest bardzo ważny. Kabel byłby kupowany na zamówienie i nie będę mial możliwosci zwrotu, wiec musze sie wstrzelic w ciemno.
    1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...