Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/14/2020 in all areas

 1. 1 point
  Witam, Do sprzedania mam DAC215 Coplanda. Jak nowy, zakupiony 27 lutego 2020 w Top Hi-Fi w Warszawie. Sprzęt objęty gwarancją 24 miesiące od daty oryginalnego zakupu. Był używany ok 150 godzin. Sprzedaje w oryginalnym pudełku wraz z instrukcją, kablem zasilającym i podbitą kartą gwarancyjną. Sprzedaję, gdyż, jak pisałem w Fanklubie Audeze, przesiadłem się na wzmacniacz wyższej klasy. Cena: 5999 zł. Tutaj jest link do mojej aukcji na Allegro: https://allegrolokalnie.pl/oferta/copland-dac215
 2. 1 point
  Witam, Oficjalne stanowisko w tej sprawie, które chciałbym aby przy tej okazji widniało na forum: Co do modeli 2.1, może będę testował coś od Edifiera, więc będzie to okazja aby to i owo powiedzieć. Czemu jednak koniecznie chce Pan model 2.1?
 3. 1 point
  Lepiej ogadać prezent, czy aby jest pewien, że takie chciałby dostać, aby nie było rozczarowania. Choć oczywiście zawsze zostaje ewentualny zwrot. Choć w tym przypadku głupio zwracać prezent Flaszkę oczywiście można jako niespodziankę, lecz słuchawki wydaje mi się, że lepiej jeśli omówicie to razem, bo może chciałby inne, a może te beyery. To czy, to będzie niespodzianka czy spodzianka, to według mnie dużej różnicy nie robi. A może ma na oku jakieś inne słuchawki o których Ci nie wspominał, które chciałby jeszcze bardziej niż Beyery. Według mnie nie ma nic złego w tym, że kupuje się komuś prezent i omawia się z tą osobą co to ma być za prezent. Chyba, że wiesz na 100% co ta osoba chciałaby dostać.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Początek mnie zaskoczył i to bardzo, nie spodziewałem się aż tak dobrej realizacji audio... Zdecydowanie najlepsza realizacja dźwięku w grach z którymi się spotkałem. Podobno The Last Of Us Part II również ma świetną realizację ale akurat nie jest to zbytnio polecany tytuł jak widziałem i masa recenzji i opinii podobno jest kupiona. Nie wiem ile w tym prawdy ale bylem wiele razy wręcz ostrzegany, że jeżeli uważam część pierwszą za grę wybitną ( a tak uważam i jest u mnie na miejscu pierwszym razem z naszym "Trzecim Wieśkiem" ) to żeby moja przygoda z tą grą zakończyła się właśnie na "jedynce". Sam początek "Senuy" wrzuciłem od razu z LCD3 to mnie po prostu zmiażdżyły te głosy szepczące na początku. Mistrzostwo. Aktualnie późną porą siedzę w i20 - stkach i tez jest swietnie ale juz nie to co LCD Dodam jeszcze pytanie czy ktoś z tutaj obecnych forumowiczów miał może przyjemność podłączyć iSine 20 do pada z PS4? Osobiscie bylem zaskoczony jak dobrze to brzmi i jak ładnie brzmią podłączone pod pada. Samemu nie bardzo miałbym co dodać od strony audio w grach, rzuca mi sie na język, że The Last of Us Remastered ale tutaj raczej ścieżka dźwiękowa mnie zaczarowała bardziej niż efekty dźwiękowe w samej grze No i oczywiście jak by się pojawiły inne przykłady gier ze znakomitym wykonaniem od strony audio to chętnie "ogram"
 6. 1 point
  Tym bardziej nie warto podmieniać wymarzonej opcji. W najgorszym wypadku skonfrontuje swoje oczekiwania z realiami i nie spełnią oczekiwań. Dopiero jednak wtedy, gdy będzie wiadomo, co mu w słuchawkach konkretnie odpowiadało, a co nie, będzie można spróbować cokolwiek sensownie doradzić.
 7. 1 point
  https://tidal.com/browse/track/146395827
 8. 1 point

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...