Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/08/2018 in all areas

 1. 2 points
  Beatsy mają dobrą reklamę. I to chyba tyle w nich plusów. Za te same pieniądze można znaleźć dużo lepsze słuchawki. A ludzie, którzy je mają, często sami nie słyszeli za wiele słuchawek, więc ciężko im w takiej sytuacji przyznać, że Beatsy nie są dla nich najlepszym wyborem.
 2. 1 point
  Oba są bezpieczne i sprawdzone przez wielu użytkowników. Wszystko zależy pod jakie słuchawki ma być ta integra i ile mocy potrzebujemy. Pod słuchawki jasne brałbym CMA400i pod ciemniejsze S6. Do posiadanych par aktualnie przez Ciebie i ew. 660S wybrałbym Questyle, plus też dla niego, że świetnie prezentuje się na biurku
 3. 1 point
  To może napisze inaczej, nie mają sygnatury która uniemożliwiłaby dłuższy odsłuch audiolaikowi - vide zbyt dużo basu, wysokich, wyższej średnicy. Mogą sprawiać problemy jedynie miłośnikom jasnych słuchawek. Do tego są dość tanie, wygodne i grają z ziemniaka. No i przede wszystkim, prezentują sobą jakiś poziom jakościowy.
 4. 1 point
  Może tak, może nie Soundy. Rzeczywiście "bezpieczny" wybór. Wydaję mi się (po opisach, sam nie miałem przyjemności słuchać jeszcze), że Aune E1 charakteryzują sie podobnym brzmieniem, lecz o "oczko" wyżej, jeśli chodzi o szczegółowość? Może wypowiedzą się ci, którzy mieli okazję porównania obu modeli. Mi szczegółowości trochę brakuję w RE-400, ale są to rzeczywiście bardzo przyjemne, wygodne (o tym często się zapomina) i muzykalne słuchawki. Po drugiej stronie barykady mamy Phonaki Audeo, brzmiące bardzo analitycznie (PFE 012 i RE-400 mam w posiadaniu), ale to być może, patrząc na zainteresowania muzyczne, zbyt analityczny, za mało "funowy" kierunek". Przemo0711, widzisz, każdy z nas jest inny i inaczej odbiera muzykę - nawet w obrębie jednego gatunku. Myślę, że dostaniesz jeszcze parę tipów (pamiętaj, że subiektywnych, zauważ też to, co zostało tu powiedziane wcześniej - nikt Ci tu na siłę nic nie sprzedaje), a co wybierzesz, wydaję mi się, że i tak będziesz zadowolony. Potem, jak Ci się spodoba, będziesz drążył samodzielnie. Odnośnie tego technicznego pytania można odpowiedzieć konkretnie - możesz raczej zyskać, niż stracić. Być może (nie wiem, jak jest w tym modelu telefonu) podłączyć swój telefon nie tylko bezpośrednio do słuchawek, ale też poprzez zewnętrzny przenośny wzmacniacz, który też korzystnie wpłynie na jakość dźwięku. Pomyśl też o fakcie, że brak gniazda słuchawkowego możesz sobie zrekompensować parując telefon poprzez bluetooth ze słuchawkami bezprzewodowymi lub przewodowymi, które być może wybierzesz z przedstawionych propozycji i jakiś fajny odbiornik audio bluetooth (obsługujący kodek aptx). Dzięki temu zwalniasz sobie wtyk USB C w celu bardzo prozaicznym, czyli ładowanie telefonu podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. To już temat na inny wątek. Póki co szukaj słuchawek:)
 5. 1 point
  Jak wyżej. Reklama robi swoje, również podnosi cenę. W życiu nie wydałbym jakichkolwiek oszczędności na jakiekolwiek słuchawki tejże marki, ponieważ dla mnie są zbyt przebasowione. Oczywiście znajdą się osoby, które lubią taki dźwięk, ale ich popularność w dużej mierze wynika z wypromowania i sławy marki. Wydatek rzędu ~680 złotych, na model bezprzewodowy, który nie posiada nawet wsparcia dla aptX mówi sam za siebie, nie wspominając o tym, że na stronie producenta również nie posiadają one dobrej opinii, jest wręcz odwrotnie (średnia ocen: 1,75, na podstawie 146 opinii). https://www.beatsbydre.com/earphones/powerbeats3-wireless#beats-ratings-product-details
 6. 1 point
  Jeżeli nie wiesz czego chcesz to imo bezpiecznym wyborem będą HiFimany re400.
 7. 1 point
  @przemo0711 Na blogu artykuły, które pomogą w zadawaniu pytań. Np. https://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/ https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/ Chodzi o to, że nikt nie chce, żeby potem autor pytania o słuchawki kupił takie, które nie odpowiadają jego preferencjom.a potem miał pretensje do polecających. Naprawdę, w tej samej cenie znajdziesz bardzo różne modele. Mogą być takiej samej jakości, ale mieć inne brzmienie.
 8. 1 point
  Rankingi na blogu są pisane przeze mnie, jako właściciela marki Audiofanatyk. W tym momencie obraża Pan zarówno moją pracę i czas, jaki poświęciłem na ich napisanie, jak i uczciwość. Za rankingi publikowane w innych miejscach naturalnie nie mogę brać odpowiedzialności. Mogę powiedzieć natomiast, że swoje własne tworzę w oparciu o własne odsłuchy i doświadczenia, m.in. z powodu zarzutów, jakie sformułował Pan pod nimi w swojej wcześniejszej wypowiedzi. I sam potem dokonuję na ich podstawie własnych zakupów. Cytując wstęp z Polecanych, linkowanych wcześniej: Oczywiście wciąż nie musi mi Pan wierzyć na słowo. Niemniej jednak nie zawsze to, co wyczyta/uzyska się na forach, musi być w 100% wiarygodne. Życzę tym samym powodzenia w zakupach.
 9. 1 point
  Przecież na blogu jest cały artykuł o słuchawkach dla graczy. Wystarczyło przeczytać, zwłaszcza przed założeniem wątku. Nie mówiąc o tuzinie podobnych na forum.
 10. 1 point
  Bardzo ogolnie kolego piszesz. A czego sluchasz, jakiej muzyki? Budzet bardzo ok, w tej cenie znajdziesz na pewno cos fajnego nawet w tutejszym dziale komisowym, gdzie wyrwiesz cos w stanie bdb, a cenie nieco nizszej, niz sklepowa. A co wybrac, nie musisz daleko szukac: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/
 11. 1 point
  Przyszły już parę dni temu, pora się wreszcie pochwalić. Nareszcie mam bardzo dobre słuchawki zamknięte. Oto AKG K270 Studio. Vintage, ale w bardzo dobrym stanie. Podziękowania dla @EvilKillaruna za podpowiedzi zakupowe.
 12. 1 point
  Szczerze, mam w nosie jakie mam portfolio Wymieniam się, płacę za przesyłki i słucham tylko i wyłącznie dla siebie i z zamiłowania do audio. Czy się to komuś podoba czy nie...

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...